{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ستارۀ پرحاشیۀ و جنجالی باشگاه سایپا که اصطکاک‌های فراوانی را با پرسپولیسی‌ها داشته است، تصویری عجیب را در فضای مجازی منتشر کرد که نشان می‌دهد به رویای بزرگ خود نزدیک شده است.

بمب استقلال در نقل و انتقالات لو رفت؛ از سیلی به طارمی تا حضور در استقلال +عکس

محمدصادق بارانی که در چند فصل اخیر لیگ برتر ایران، با حضور در برابر پرسپولیس جنجال‌ساز شده و تصاویری عجیب را از خود در ذهن مخاطبین برجای گذاشته است، فاش کرد که به رویای دوران کودکی‌اش بسیار نزدیک شده و به احتمال فراوان در روزهای آتی انتقالش به جمع آبی‌های تهرانی قطعی خواهد شد!

هافبک جنجالی فوتبال ایران که در گذشتۀ سابقۀ حضور در پایه‌های باشگاه استقلال را نیز داشته است، با منتشر کردن تصویری از خود با پیراهن استقلال در صفحۀ اینستاگرام شخصی‌اش، از لغت coming soon، (با اشتباه نوشتاری منتشر کرده است) که به مفهوم تحقق یافتن یک وعده در زمانی نزدیک تلقی می‌شود، حضور خود را سبد خرید استقلال لو داد تا این بار او با پیراهن استقلال در برابر پرسپولیس قرار بگیرد و زیر نظر مربی ایتالیایی آبی‌ها رویاهایش را دنبال کند.

استوری صادق بارانی با پیراهن استقلال
استوری صادق بارانی با پیراهن استقلال

صادق بارانی یکی از جنجالی‌ترین رفتارهایش را در دیدار برابر پرسپولیس و پس از گلزنی مهدی طارمی با زدن سیلی به صورت مهاجم سرخ‌ها به ثبت رسانده است!

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها