{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: باشگاه فولاد برای فصل جدید هم مرا می‌خواست اما سپاهان با حضورم در این تیم مخالفت کرد.

ادعای عجیب ستاره جدید سپاهان

رضا میرزایی در خصوص بازگشتش به سپاهان گفت: فصل گذشته به‌عنوان بازیکن قرضی برای فولاد بازی کردم و حتی مسئولان این باشگاه با مسئولان سپاهان صحبت کردند تا در فولاد بمانم ولی باشگاه سپاهان با این موضوع مخالفت کرد. برای فصل جدید در لیست امیر قلعه‌نویی بودم و با توجه به اینکه با سپاهان قرارداد داشتم به این تیم برگشتم.

وی عنوان کرد: این برای اولین بار است که با قلعه‌نویی کار می‌کنم، ایشان مربی بزرگی است که نیازی به تعریف ندارد. نتایج قلعه‌نویی همه‌چیز را نشان می‌دهد. از کار کردن با قلعه‌نویی خوشحالم و امیدوارم فصل خوبی را در سپاهان پشت سر بگذارم.

میرزایی در رابطه با پُرمهره بودن سپاهان و اینکه آیا فکر نمی‌کند برای بازی در این تیم با سختی‌هایی مواجه شود، گفت: سپاهان تیم بزرگ و باشخصیتی است و طبیعتا بازی کردن در این تیم سختی‌های خاص خودش را دارد. برای من موفقیت تیم بسیار مهم است و اگر می‌خواهم برای بازی کردن فرصت بیشتری داشته باشم، باید قوی‌تر باشم و بیشتر تلاش کنم.

هافبک سپاهان در خصوص شانس قهرمانی این تیم اظهار داشت: سپاهان فصل گذشته هم شانس داشت ولی داوری‌ها به این تیم ضربه زد. امیدوارم در فصل جدید بعد از چند سال شاهد قهرمانی سپاهان باشیم.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها