{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیران سرخ‌ها بالاخره سرمربی مد نظر خود را برای جانشینی برانکو پیدا کرده‌اند.

گزینه مورد نظر استقلال، جانشین نهایی برانکو در پرسپولیس + عکس

 باشگاه پرسپولیس پس از اعلام خروج ناگهانی برانکو از این تیم، هنوز نتوانسته سرمربی مناسبی برای جانشینی او پیدا کند و در چند روز گذشته شایعات زیادی حول محور نیمکت سرخ‎‌ها منتشر شده است.

در همین راستا باشگاه پرسپولیس شب گذشته پس از منتفی شدن حضور یحیی گل‌محمدی روی نیمکت این تیم، رسما اعلام کرد سرمربی بعدی سرخ‌پوشان خارجی خواهد بود و تا آخر این هفته معرفی خواهد شد.

از والتر زنگا و الکس نوری به عنوان دو گزینه برای هدایت تیم پرسپولیس نام برده می‎شد اما حضور این دو از سوی مدیران سرخ‌ها رد و تکذیب شد تا مشخص شود پای مربی دیگری در میان است.

ماسیمو کاررا سرمربی ایتالیایی که پیش از حضور استراماچونی در استقلال، مد نظر این باشگاه قرار داشت، جدی‎ترین گزینه و نزدیک‎ترین شخص به نیمکت پرسپولیس می‌باشد و مدیران این باشگاه مذاکراتی را با این سرمربی انجام داده‌اند.

ماسیمو کاررا
ماسیمو کاررا

این مربی 55 ساله کارنامه بسیار موفقی دارد. او 10 بازی هدایت تیم یوونتوس را برعهده داشت که موفق به ثبت آمار فوق‌‎العاده 9 برد و یک تساوی شد همچنین موفق شد سوپرجام ایتالیا را کسب کند. پس از آن در اسپارتاک مسکو شاهکار کرد و پس از 20 سال این تیم را به قهرمانی در لیگ روسیه رساند.

آنتونیو کونته و ماسیمو کاررا
آنتونیو کونته و ماسیمو کاررا

شنیده‌ها حاکی از این است که مذاکرات مثبتی با کاررا صورت گرفته و احتمال حضور او روی نیمکت پرسپولیس در فصل آینده بسیار زیاد است.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها