{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

برانکو ایوانکوویچ در تازه‌ترین مصاحبه خودش اعلام نیاز کرده که یک هافبک بازیساز برای خط میانی خودش می‌خواهد. این پیام روشن مرد کروات به سران باشگاه جدیدش برای خرید یک بازیساز تکنیکی بود.

پیشنهاد نجومی برانکو به ستاره پرسپولیس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

برانکو برای خط میانی تیم جدیدش بشار رسن را می‌خواهد. مرد کروات علاقه خاصی به سبک بازی این هافبک عراقی دارد و قبل از اتمام لیگ هجدهم بار‌ها از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته بود قرارداد بشار رسن را تمدید کنند. 
با این وجود این اتفاق نیفتاد و بشار با کتف مصدوم و اعصابی ناراحت ایران را ترک کرد. شنیدیم باشگاه الاهلی عربستان به درخواست برانکو ایوانکوویچ مبلغ ۵۰۰ هزار دلار به بشار رسن پیشنهاد داده‌اند. بشار رسن به عراق سفر کرده و تا ۲۷ تیر قادر به تمرین کردن نیست، چون باید دوران نقاهت پس از جراحی کتف مصدوم خودش را پشت سر بگذارد. 
هافبک عراقی که این روز‌ها مورد توجه الاهلی عربستان و برانکو قرار گرفته یکی از بازیکنان محبوب پرسپولیسی‌هاست. هواداران پرسپولیس بار‌ها و بار‌ها در فضای مجازی خواستار تمدید قرارداد این بازیکن شدند و شنیدیم به همین خاطر هم خود بشار رسن حاضر شده است تخفیف اساسی بدهد. این بازیساز عراقی حاضر شده با ۳۵۰ هزار دلار قراردادش را تمدید کند و در پرسپولیس بماند، اما هنوز اراده‌ای برای تمدید قراردادش دیده نمی‌شود. 
بر اساس شنیده‌ها ایرج عرب به بشار رسن پیغام داده است که صبر کند تا از سفر ترکیه برگردد. به هر حال در میان خارجی‌هایی که سال‌های اخیر به ایران و پرسپولیس آمده‌اند بشار رسن یکی از تکنیکی‌ترین و در عین حال بی‌حاشیه‌ترین بازیکنان بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون