{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: طی مذاکراتی که با روزبه چشمی داشتیم در تلاشیم تا این بازیکن در استقلال ماندنی شود.

اظهارنظر خلیل‌زاده درباره توافق قطعی استقلال با ستاره ملی‌پوش!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

اسماعیل خلیل‌زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در مورد بحث مالی پروپئیچ بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: این موضوع به حضور وی در زمان اعضای هیئت مدیره و مدیریت قبلی باشگاه بر‌می‌گردد که بین طرفین توافق شده بود برای فسخ قرارداد حدود ۳۰ هزار دلار پرداخت شود که این اتفاق نیافتاد. با گذشت سال‌ها و شکایت این بازیکن ۵ درصد اضافه روی مبلغ قرارداد آمد و از ۳۴۰ هزار دلار تبدیل به ۴۵۰ هزار دلار بدهی شد و حالا باید طی چند روز آینده پرداخت شود.

به واسطه حضور ۴ بازیکن استقلال در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸، تیمی به فیفا اعزام می‌کنیم تا هم مسئله پروپئیچ پیگیری شود و هم اینکه بدهی‌مان را پس بگیریم. البته یکی از مدیران باشگاه ما که آن‌جا حضور دارد با تلاش‌ها و نامه‌نگاری‌های مهدی تاج به باشگاه استقلال و همچنین تلاش ما در تلاش است تا این مبلغ را بگیرد.

وی افزود: اگر پول پروپئیچ پرداخت نشود از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم می شویم و با کسر ۶ امتیاز منفی به استقبال فصل جدید فوتبالی می‌رویم که اتفاق خوشایندی نیست.

او ادامه داد: من مسبب این اتفاق را نمی‌دانم، ولی وقتی چنین مشکلی برای باشگاهی اتفاق می‌افتد به دلیل آن است که باشگاه‌ها وضعیت مالی و درآمدی مشخصی ندارند و ساختار اقتصادی معلوم نیست. در آن زمان من فکر می‌کنم باشگاه استقلال پول نداشت تا طلب پروپئیچ را پرداخت کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با افشارزاده مدیرعامل وقت در تماس باشید.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد حضور روزبه چشمی در این تیم گفت: روزبه چشمی در استقلال ماندنی می‌شود و در حال مذاکره هستیم تا یک فصل دیگر پذیرای وی باشیم.

خلیل‌زاده در مورد حضور بازیکنان خارجی در لیگ ایران گفت: در باشگاه استقلال به جز یک یا ۲ بازیکن بقیه بازیکنان خارجی بازدهی لازم نداشتند و بهتر است که از بازیکنان داخلی خوبمان که در لیگ حضور دارند استفاده کنیم.

او در مورد بحث خصوصی‌سازی سرخابی‌ها بیان کرد: در هر حال حاضر باتوجه به اینکه به عنوان نایب رئیس هیئت تعاون هستم تمام تلاش بر این است که باشگاه‌های سرخابی واگذار شود.

خلیل زاده ادامه داد: برای واگذاری به فرابورس ما طراز مالی داریم. همچنین در تلاش هستیم تا با عدالت محوری شرکتی با حضور پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس تشکیل دهیم.

وی افزود: در حال حاضر بودجه و درآمد باشگاه‌های سرخابی فقط با اسپانسر است و با توجه به اینکه باشگاه دولتی است پس بودجه مشخص ندارد. اگر پرداخت‌های مالی در عرض چند روز صورت نگیرد باشگاه‌های سرخابی طبیعتا به مشکل می‌خورند. بودجه ما فعلا ۹۰ میلیارد نیست و در حال بررسی آن هستیم تا سقفی برای آن تعیین کنیم. بودجه پارسال ما نیز ۱۰۰ میلیارد نبود.

خلیل زاده نسبت به حضور پاتوسی در استقلال بیان کرد: فعلا بحث حضور پروپئیچ باشگاه را درگیر خود کرده و در پی حل آن هستیم. بعد از آن در مورد پاتوسی تصمیم می‌گیریم. پاتوسی فعلا با هیچ باشگاهی قرارداد نبسته است و بعد پروپئیچ نوبت به عقد قرارداد با پاتوسی می‌رسد.

او افزود: باید رقم قرارداد پاتوسی که حدود ۳۳۰ هزار دلار است پرداخت شود و در مورد مبلغ درخواستی دیگر این بازیکن از باشگاه اطلاع ندارم.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون