{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت که اعضای این تیم روز چهارشنبه عازم ترکیه خواهند شد.

زمان حضور خرید جدید پرسپولیس در تمرینات اعلام شد
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 محسن خلیلی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: تمرینات خوبی را در این مدت با تعداد نفرات بالایی داشتیم. محمد نادری و محمد حسین کنعانی‌زادگان هم از امروز دوشنبه به تمرینات اضافه می‌شوند و برنامه‌های اردوی ترکیه هم با پیگیری‌های باشگاه هماهنگ شده است. طبق این برنامه، روز چهارشنبه 19 تیر ماه با پرواز ساعت 14:30 دقیقه راهی استانبول می‌شویم. محل برپایی اردو، کمپ گرین پارک در کاراتپه است.

وی ادامه داد: از فرودگاه تا محل کمپ، یک ساعت ونیم سفر زمینی داریم و اقامت ما در ترکیه، 10 روزه خواهد بود. پرواز بازگشت برای عصر روز شنبه 29 تیر ماه تدارک دیده شده و در این مدت، دو بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت. اولین بازی تدارکاتی برای فصل جدید و با آقای کالدرون فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی خواهد بود. طبق برنامه سرمربی، در روزهای پنجم و آخر اردوی تدارکاتی هم قرار است بازی دوستانه داشته باشیم.

مدیر تیم پرسپولیس در مورد حضور ملی‌پوشان این تیم در اردوی سرخپوشان عنوان کرد: بازیکنان ملی‌پوش در ابتدا به ترکیه نمی‌آیند. آنها در اواسط اردو به تیم ملحق می‌شوند و هماهنگی‌های مربوط به بلیت پرواز آنها نیز در حال انجام است.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون