{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

استقلال در حال انجام دادن اشتباهی بزرگ است که می‌تواند فاجعه‌ای جبران‌ناپذیر را به بار بیاورد.

اشتباهی بزرگ‌تر از رفتن پاتوسی در نقل‌وانتقالات استقلال + عکس

حضور فرشید باقری و ریگی و احتمال ماندن علی کریمی، باعث شده تا آبی‌ها برای خرید رضا اسدی عجله‌ای نداشته باشند و صبر کنند تا شاید از تک سهمیه باقی‌مانده‌شان بتوانند استفاده بهتری داشته باشند. این نقل‌وانتقالات در حالی رخ می‌دهد که استقلال هنوز جانشینی برای مهدی رحمتی جذب نکرده است و حسینی تنها دروازه‌بان استقلال به حساب می‌آید و رقیب جدی کنار خود نمی‌بیند که این امر تبعات سنگینی را برای آبی‌ها خواهد داشت.

از دست دادن پاتوسی ضربه‌ای بزرگ بر پیکرۀ استقلال بود اما مطمئناً نبود ذخیره‌ای مناسب برای حسین حسینی در مواقعی که او مصدوم است و یا بی‌انگیزه به کار خود ادامه می‌دهد فاجعه‌ای بزرگ را در این تیم پرطرفدار به بار می‌آورد. استقلال در حال حاضر فقط یک سهمیۀ لیگ برتری دارد و در صورت جذب رضا اسدی باید به دنبال گزینه‌های خارجی و یا لیگ یکی برود که این اتفاق خود باعث کاهش کیفیت دروازه‌بان انتخابی مدیران می‌شود.

ترکیب استقلال
ترکیب استقلال

حضور یک دروازه‌بان از میان دروازه‌بان‌های پایه استقلال که فتحی به آن اشاره کرده گزینه‌ دیگر برای ذخیره حسینی هستند. حال وجود این اخبار مبنی بر جذب دروازه‌بان از تیم‌های پایه یا لیگ یک به معنای شماره یک شدن حسینی بدون هیچ خطر و رقیبی خواهد بود و این اتفاق خود می‌تواند به ضرر تمام مجموعۀ استقلال باشد.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها