{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

فدراسیون فوتبال با وجود همه تهدیدها نمی تواند لیگ برتر را برگزار نکند و از یک زمانی بیشتر آن را به تاخیر بیاندازد. هر دو دلیل مشخص است.

تاریخ احتمالی شروع لیگ برتر مشخص شد
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:
16 تیم لیگ برتر نزدیک به یک هزار میلیارد تومان برای حضور در این بازی ها سرمایه گذاری کرده اند و عدم برگزاری بازی های لیگ برتر یعنی هدر رفتن این سرمایه عظیم. از سویی با توجه به تقویم بازی های بین المللی از جمله بازی های لیگ قهرمانان آسیا و مقدماتی جام جهانی 2022 اگر فدراسیون فوتبال بخواهد بیش از اندازه بازی های لیگ برتر را به تاخیر بیاندازد در ادامه با چالش مواجه خواهد شد. بر همین اساس و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته به احتمال قوی بازی های فصل جدید از سه شنبه 29 مرداد روز عید غدیر آغاز خواهد شد.
البته باید به این نکته اشاره کرد باشگاه ها در هفته های اخیر توصیه های فدراسیون فوتبال مبنی بر استانداردسازی استادیوم ها را جدی گرفته اند و در استادیوم های دارای نقص هم اکنون کار به صورت شبانه روزی در حال دنبال شدن است و به زودی استادیوم ها برای برگزاری بازی ها آماده می شوند.
نکته ای که مورد اشاره مهدی تاج و هم چنین سعید فتاحی بوده است. شاید تنها استادیومی که در هفته های ابتدایی برای بازی های لیگ برتر مهیا نشود استادیوم امام علی سیرجان است که با ریزش سکوها مواجه شده است که در این صورت تیم در هفته های ابتدایی مجبور به بازی در کرمان خواهد شد.
بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته قرعه کشی بازی های لیگ برتر هم در مشهد برگزار خواهد شد. فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور هم از 26 مرداد آغاز می شود.
آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون