{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

باشگاه پرسپولیس باید از میان 3 گزینۀ نهایی که گابریل کالدرون به مدیریت باشگاه معرفی کرده است، طی ساعات آتی به طور رسمی یکی را انتخاب کند.

اوج التهاب در پرسپولیس؛ سه مهاجم خارجی گزینه نهایی گابریل کالدرون +عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

باشگاه پرسپولیس تهران که نتوانست پس از تلاش‌های فراوان، مادیبو مایگا مالیایی را که حتی در تهران حضور یافته بود تا به این تیم بپیوندد را به دلیل رد شدن در تست‌های پزشکی جذب کند، در واپسین ساعات فرصت خود، 3 گزینۀ نهایی خود را برای تقویت خط حمله بر روی میز دارد و طی ساعات آینده به طور رسمی با یکی از آنها به توافق خواهد رسید.

3 گزینۀ نهایی پرسپولیس عبارتند از: نرمین هاسکیچ، فرانکو دی سانتو و اندرسون لوپز که از سوی گابریل کالدرون به مدیریت باشگاه معرفی شده‌اند و در اتفاق فکر این تیم به همراه کمیتۀ نقل و انتقالات، بحث‌های جدی بر سر انتخاب نهایی یکی از این مهاجمان برای خرید قطعی به راه افتاده است.

نرمین هاسمیچ و فرانکو دی سانتو و اندرسون لوپز
نرمین هاسمیچ و فرانکو دی سانتو و اندرسون لوپز

نرمین هاسکیچ بوسنیایی پیش‌تر نیز مدنظر پرسپولیس قرار داشت و به دلیل هزینۀ بالای انتقالش از اولویت‌های سرخ‌ها خارج شد؛ فرانکو دی سانتو آرژانتینی و عضو رایو وایکانو به نظر می‌رسد مسیر بسیار دشواری برای حضور در تهران داشته باشد اما  اندرسون لوپز برزیلی بیشترین شانس را برای انتقال به جمع سرخپوشان داراست.

 
 
آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون