{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران درباره نحوه خواستگاری از همسرش توضیحاتی را بیان کرد.

ماجرای جالب ازدواج مرد پرحاشیه استقلال +عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران درباره نحوه خواستگاری از همسرش توضیحاتی را بیان کرد.

ماجرای جالب ازدواج مرد پرحاشیه استقلال +عکس

 علی فتح الله زاده مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران گفت: بعد از خدمت سربازی خانمی را به من معرفی کردند و به دیدار او رفتم. در همان جلسه اول گفتم که دستم خالی است و ۶ لیوان، یک دست رختخواب و یک قالیچه معمولی دارم و برای ازدواج هم باید وام بگیرم. بعد از ازدواج هم گفتم باید اقساط وام را بدهم.

او گفت: خیلی از افراد به من گفتند نباید اینطور صحبت می‌کردم، اما من صادقانه قبل از ازدواج شرایطم را اعلام کردم.

او ادامه داد: خانومی که شرایط من را پذیرفت از من قوی‌تر بود و در نهایت ازدواج کردم و بله را گرفتم. ۲۴ ساله بودم که ازدواج کردم. وقتی ازدواج کردم وامی گرفتم که آپارتمان بخرم. فکر کردم وضعیت خانه پدری من خوب نیست. به همسرم گفتم اگر امکان دارد وام را به پدرم بدهیم و او هم پذیرفت. وقتی این کار را کردیم در حقیقت قلک ما دعای پدر و مادرم شد. وضعیت کار و خانه من بهتر شد. زمانی که پدرم فوت کرد گفتم قلک ما شکست. جوانان بدانند اگر به پدر و مادرم کمک کنند در این دنیا خیر می‌بینند.

فتح الله زاده افزود: وقتی وارد جام باشگاه‌های آسیا شدیم ناصر حجازی سرمربی تیم ما بود و هیچ تیمی به مرحله نیمه نهایی نرسیده بود. بچه‌های ما قوی بودند، اما روحیه پیروزی در این سطح را آموزش ندیده بودند.

او گفت: به حجازی گفتم کُری خوانی کنیم. ما هم یک گروه تشکیل دادیم. بازیکنان را با کری جلو بردیم. ما تا فینال آسیا رفتیم. جایی که یک بازیکن حریف ۲۲ میلیون یورو قیمت داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون