{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|
 مجری مغضوب پرسپولیسی‌ها ممنوع‌الفعالیت شد؟

داریوش دلیری، تهیه‌کننده «صبح بخیر ایران»، درباره غیبت امروزِ رضا امیراحمدی در این برنامه، تاکید کرد، انتخاب مجریان تلویزیون، از اختیارات شبکه و معاونت سیما است.

به گزارش خبرآنلاین، مجری برنامه صبحگاهی شبکه اول سیما، با وجود عذرخواهی از باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم، در برنامه صبح امروز (چهارشنبه ۸ مرداد) غایب بود.

این مجری جنجالی روز گذشته از هواداران و باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد. پس از این عذرخواهی، شب گذشته این موضوع مطرح شده بود که این مجری به صورت موقت ممنوع‌الفعالیت شده است و با غیبت در برنامه صبح امروز، این شایعه داغ‌تر شد.

داریوش دلیری، تهیه‌کننده برنامه صبحگاهی شبکه یک سیما، درباره این برنامه و مجری‌هایش به ورزش سه گفت: «آقای احمدی مجری ثابت برنامه ما نیست و شنبه‌ها و سه شنبه‌ها در برنامه حضور پیدا می‌کند؛ مجری اصلی برنامه ما آقای پدرام کرمی است که متاسفانه دچار دیسک کمر شدید شده و حتی یکی از برنامه‌ها را مهدی توتونچی به جای او اجرا کرده است. کریمی باید کمرش را عمل کند و الان شرایط اجرا را ندارد و ما قرار است از میلاد شیران به جای کریمی استفاده کنیم؛ البته که این موضوع ارتباطی به آقای کریمی ندارد. بنده به عنوان تهیه‌کننده برنامه، تاکنون درباره ایشان از مسئولان بالاتر شبکه، گروه یا معاونت سیما دریافت نکرده‌ام و شنبه روزی است که آقای امیراحمدی باید بیاید و ببینیم که چه خواهد شد. به هر حال این از اختیارات شبکه و معاونت سیماست که بتواند درباره مجریان تصمیم بگیرد اما تاکنون هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است.»

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها