{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس اخیرا به ویروس کرونا مبتلا شد تا به یکی از مشهورترین افراد کل دنیا تبدیل شود که درگیر کووید-۱۹ شده است.

کریستیانو رونالدو در اردوی تیم ملی پرتغال متوجه شد که به کرونا مبتلا شده است. کریستیانو رونالدو مجبور شد که قرنطینه را در هتل محل اقامتش در پرتغال آغاز کند اما بعد از آن کریستیانو رونالدو برای این که هر چه زودتر بتواند به اردوی یوونتوس ملحق شود، به تورین سفر کرد تا دوران قرنطینه خود را در ایتالیا سپری کند.

resized_1472305_998

resized_1472304_521

خبرآنلاین نوشت: مهاجم یوونتوس روز بعد از ابتلای خود به کرونا از تراس هتل برای هوادارانش دست تکان داد و بعد از آن با جت اختصاصی به تورین برگشت. در فرودگاه، یک جت اختصاصی منتظرش بود. این هواپیما – آمبولانس از پایتخت پرتغال به تورین سفر کرد. با وجود آن که رونالدو علائم نداشت اما یک تخت بیمارستانی در هواپیما برایش مهیا شده بود تا در صورتی که حالش بد شود مورد مراقبت قرار بگیرد.

ستاره یوونتوس برای سفر خود از شرکت “هواپیمایی نجات لوکزامبورگ” استفاده کرد که البته برخی از رونالدو انتقاد کردند که چرا به جای پرتغال، ادامه قرنطینه خود را در ایتالیا سپری کرده است. بازیکن پرتغالی امیدوار است که هر طور که شده خودش را به بازی مقابل بارسلونا و مسی در لیگ قهرمانان اروپا برساند. او باید منتظر منفی شدن نتیجه تست کرونایش بماند.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها