{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

خبر خیلی بد درباره سردار آزمون از مصدومیتش قبل از بازی.

سردار آزمون مصدوم شد.سردار آزمون به سوارکاری علاقه زیادیی داد.سردار آزمون در 11 دی ماه 1373 در گنبدکاووس واقع در استان گلستان به دنیا آمد.یکی از بزرگ ترین شانس های سردار آزمون در زندگی، داشتن پدری ورزشکار و نمونه بوده که دو بار موفق به دریافت عنوان بهترین بازیکن آسیا شده است.سردار آزمون فرزند خلیل آزمون بازیکن سابق والیبال است. آزمون از ترکمن های ایران و سنی مذهب می باشد.

سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت، در تمرین گرم کردن پیش از بازی با وردربرمن، دچار مصدومیت شد.

تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ که در اردوی آماده سازی خود در اتریش به سر می‌برد، در دومین بازی خود به مصاف وردربرمن رفت و در حالیکه با ۲ گل از حریف آلمانی خود عقب بود، به بازی برگشت و این دیدار با تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید.

سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت که در ترکیب اولیه این تیم حضور داشت، در حین گرم کردن دچار آسیب دیدگی شد و نام او از لیست دیدار با وردربرمن خط خورد. هنوز خبری از میزان این آسیب دیدگی منتشر نشده است.

سرگئی سماک سرمربی زنیت در پایان این بازی گفت: از قبل نیز معلوم بود که یک بازی درگیرانه و خوب در پیش است. مهمترین چیز این است که همه اعضای تیم تقریبا سالم هستند. متأسفانه سردار آزمون در جلسه قبل از بازی مصدوم شد. در غیر این صورت، هیچ آسیبی به سایر بازیکنان وارد نشده است.

مربی زنیت درخصوص میزان آسیب دیدگی مهاجم ایرانی تیمش نیز گفت: در این لحظه سخت است که نظر داد. من فکر می‌کنم مصدومیت او جدی نیست.

زنیت که برای برپایی اردوی پیش فصل راهی اتریش شده است. آن‌ها در بازی نخست خود برابر شالکه با تساوی بدون گل متوقف شدند.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها