{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

جنگ داخلی در استقلال . فرهاد مجیدی و بازیکنان یک طرف ، هیئت مدیره و اسپانسر طرف دیگر

فرهاد مجیدی فوتبالیست مطرح ایرانی متولد ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ در تهران است. فرهاد مجیدی تاکنون بیش از چهل بازی در تیم ملی ایران را در کارنامه ی خود دارد، جزو لژیونرهای تیم استقلال به حساب می آمد و فرهاد مجیدی با بازی در تیم راپید وین و هم چنین لیگ های عربی حاشیه خلیج فارس توانست به موفقیت های فراوانی دست پیدا کند.در این بین قهرمانی فرهاد مجیدی به همراه تیم العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا را می توان مهم ترین عنوان کارنامه ی کاری مجیدی نام برد. فرهاد مجیدی با ۹۳ گلی که برای استقلال به ثمر رسانده است دومین گلزن برتر تاریخ این باشگاه به شمار می‌رود.

فرهاد مجیدی

مربی بدنساز تیم فوتبال استقلال گفت: دستگاه یخ ساز که یکی از لوازم ضروری اولیه در تابستان برای ریکاوری و پیشگیری از آسیب است، به علت بدهی ۴ میلیونی در مجموعه آزادی گروگان گرفته شده است.

بهزاد نوشادی با اشاره به مشکلات تیم استقلال اظهار داشت: تیم استقلال در شرایط نامناسب و ناعادلانه ­ای تمرین می­ کند و ما از نظر سخت ­افزاری، شرایطی آماتوری داریم.

وی افزود: لوازم بدنسازی ما در حد مدرسه فوتبال است و شاید باور نکنید که از لوله پولیکای دست ساز در تمریناتمان استفاده می­ کنیم! من بعضی از لوازم تمرینی شخصی خودم را برای تمرین بازیکنان آورده ­ام. در بهمن ماه به نماینده اسپانسر "های ­وب" عرض کردم که با ۱۲۰ میلیون تومان، می­توان لوازم حرفه ای کامل برای تیم خرید و باشگاه را تجهیز کرد که ماندگار هم خواهد بود.

مربی بدنساز استقلال تاکید کرد: بعد از این درخواست به من گفتند پول نداریم. حتی هزینه غذای روزانه، مبلغ ۹۰ میلیون تومان در ماه بود که آن را هم قطع کردند و مقرر شد به جای آن، حدود ۳۵ میلیون لوازم تمرینی بگیریم. بنده با اعتبار شخصی، این لوازم را تهیه کرده و تحویل باشگاه دادم ولی نماینده اسپانسر پرداخت آن را پشت گوش انداختند و بعد از چند ماه هم باشگاه را ترک کرده و جدا شدند.

نوشادی خاطرنشان کرد: استقلال تنها باشگاهی در دنیا است که به عنوان تیمی حرفه ­ای نمی­ تواند یک تمرین تاکتیکی پشت درهای بسته داشته باشد. هر کسی می­ تواند از داخل اتومبیل خود، تمام جزئیات تمرینات کادر فنی را فیلمبرداری کند. زمین تمرین اجاره ­ای است و هر روز می­ گویند قرارداد زمین تمام شده و شاید به جای دیگری برویم.

وی تاکید کرد: دستگاه یخ ساز که یکی از لوازم ضروری اولیه در تابستان برای ریکاوری و پیشگیری از آسیب است، به علت بدهی ۴ میلیونی در مجموعه آزادی گروگان گرفته شده است.رختکن ما در کانکس است و تابستان بدون وسیله سرمایشی، شرایط زجرآوری در گرما داریم.

نوشادی تاکید کرد: با مدیریت و هزینه شخصی سرمربی، تیم استقلال متحد و با انگیزه در بازی دربی حضور یافت و آمار غیرقابل باوری را به نمایش گذاشت. در این بازی تیم مقابل، طی ۱۲۰ دقیقه حتی یک ضربه به چهارچوب و یا یک ضربه کرنر نداشت. تیم استقلال با مالکیت توپ ۶۷ به ۳۳ در ۱۵ دقیقه وقت اضافه، بازی را با پیروزی پشت سرگذاشت. اما اکنون بازیکنان، خسته و نا امید هستند.یک هفته دیگر، لیگ تمام می­ شود ولی بازیکنان استقلال بی­اعتماد و سرخورده، حتی کمتر از نیمی از مطالبات خود را دریافت نکرده ­اند.

فرهاد مجیدی

مربی بدنساز استقلال یادآور شد: دغدغه کادر فنی از مشکلات تیم برای بازی قهرمانی جام حذفی و پلی ­آف آسیایی در مقابل حریف حرفه ­ای عربستانی است. حریفی که در اروپا اردو زده و با امکانات فوق حرفه­ای سرگرم آماده سازی برای مسابقات است.مشکلات فعلی تیم استقلال محدود به موارد مذکور نیست.

بازیکنان به دلیل عدم دریافت مطالبات خود و نیز عدم وجود شرایط تمرینی استاندارد، دچار افت روحی شده­ اند که این امر خود ممکن است احتمال آسیب دیدگی و افت کیفیت عملکرد فنی و بدنی آنان را به همراه داشته باشد. از سوی دیگر جذب بازیکن برای فصل آینده نیز خود معضل بزرگی برای تیم استقلال و کادر فنی به شمار می رود.

وی ادامه داد: موارد یاد شده، مشتی از خروار مشکلات تیم بزرگ و مردمی استقلال است که دیر زمانی است با آن دست به گریبان بوده و اراده ­ای هم برای حل و یا کاهش آن، دیده نمی ­شود.

محوببیت فرهاد مجیدی

بسیاری از ورزشی ها علت محبوبیت فرهاد مجیدی را اخلاق و بی حاشیه بودن او می دانند .و عده ای از بازی های خوب او مخصوصا در سال های آخر فوتبالش به عنوان دلیل اصلی محبویبت او یاد می کنند.فرهاد اگرچه در تیم ملی به حق خود نرسید اما روزهای خوبی را در استقلال برای هواداران این تیم ساخت.

هنوز هم استقلالی ها فرهاد را قاتل تیم رقیب می دانند و با القاب مختلف یادآور دربی هایی می شوند که فرهاد در آنها به پرسپولیس گل زده است.البته باید به این نکته توجه داشت که اخلاق و منش فرهاد در محبوبیت او نقش بسیاری داشته است .هواداران او را دوست دارند چون همیشه با واکنش های مثبت او در جاهای مختلف روبرو شده اند.

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی حجازی این روزهای استقلال؟

فرهاد را شاگرد حجازی می دانند و به گفته خودش فوتبالش را مدیون ناصرخان است.شاید زمانی که حجازی او را به میادین فوتبال معرفی کرد آینده او را در زهنش می دید و ازاو این چنین حمایت می کرد.این روزها در کشکمش فرهاد و مدیران باشگاه و البته وزارت ورزش خیلی ها از مجیدی به عنوان حجازی زمانه یاد می کنند. گویی فرهاد راه استادش را ادامه می دهد.جسور است.صادق است و از گفتن حقایق ابایی ندارد.

فرهاد و کمک مالی به استقلالی ها

فرهاد مجیدی در این روزهایی که تیم محبوبش مشکلات زیادی را سپری می کند و بازیکنانش هیچ مبلغی دریافت نکرده اند و به قول خودش شرافتمندانه می جنگند کمک های مالی بسیاری برای بازیکنانش انجام داده و دادن روحیه جنگندگی یکی از دلایل مهم داشتن اعتماد ب نفس بازیکنان استقلال و نتایج این تیم بوده است.

برای فرهاد مجیدی نظم و حفظ حرمت ها در تیم اهمیت بسیاری دارد و این طور عنوان می کند که حتی با برادرش درباره این مساله شوخی ندارد.فرزاد مجیدی برادر فرهاد مجیدی مدیر اجرایی باشگاه استقلال است.

فرهاد مجیدی

مصاحبه های طوفانی فرهاد مجیدی

قطعا یکی از دلایل محبوبیت این روزهای فرهاد مجیدی مصاحبه های جنجالی او علیه مدیران ناکارامد استقلال است.همچنین فرهاد در یکی از نشست های خبری اش حرف های جنجالی علیه وزیر ارتباطات زد و در این گونه عنوان کرد که عجیب نیست اگر وضع مملکت این است چون وزیرانی مانند ایشان را در راس کار داریم.همچنین فرهاد علیه کسانی که چوب لای چرخ تیم او می گذارند حرف های مهمی زد. یکی از این افراد مدیرعامل استقلال است که به گفته بازیکنان در تلاش بوده تا تیم بازی را ببازد و فرهاد مجیدی را برکنار کند!

فرهاد مجیدی

توطئه علیه فرهاد! خود را در مقابل هواداران قرار ندهید.

با توجه به اخبار منتشر شده طی هفته‌های اخیر از باشگاه استقلال همچنین از برخی اعضای هیئت مدیره قبلی که با حکم برکناری از این گروه جدا شدند، مدیران ارشد باشگاه استقلال تمایلی به ادامه همکاری با فرهاد مجیدی ندارند.نکته قابل توجه این است که این افراد همان هایی هستند که به گفته بازیکنان آرزوی باخت استقلال را دارند!

فرهاد مجیدی

حجت‌الله نظری از اعضای برکنار شده هیئت مدیره استقلال در آخرین جلسه‌ای که در دفتر وزارت ورزش حضور داشت پس از خروج از نشست هیئت مدیره در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام کرد مدیریت باشگاه تمایلی به ادامه همکاری با فرهاد مجیدی ندارد. از این رو به دنبال بهانه‌ای است تا با وی قطع همکاری کند.

اینکه فرهاد مجیدی در تازه‌ترین اظهاراتش اعلام کرده اگر باشگاه با یک بازیکن هم تمدید نکند از این تیم جدا می‌شود بی‌شک بهانه خوبی برای افرادی است که تمایلی به حضور فرهاد مجیدی در راس کادر فنی تیم استقلال ندارند تا از این طریق و با عدم تمدیدی برخی از بازیکنان به هر دلیلی اعم از مصدومیت، درخواست مالی بالا و یا از این دست دلایل بدون دردسر سرمربی تیم استقلال را از کار برکنار شده دیده و گزینه‌های مد نظر خود را در راس کادر فنی استقلال قرار دهند.

 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها