{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکس متفاوتی از شهاب حسینی را خواهید دید.

به گزارش پایگاه خبری رصد ورزشی: شهاب حسینی بازیگر پرطرفدار و کم حاشیه ای در فضای مجازی است .حواشی این روزهای شهاب حسینی مربوط به طلاق بی سرو صدا از همسرش پریچهر است. به تازگی عکسی از شهاب حسینی در کنار بازیگر معروف در فضای مجازی دست به دست شد و این شایعه را بوجود آورد که عامل طلاق این زوج این خانم بازیگر بوده است. شهاب حسینی در برابر همه حواشی ایجاد شده سکوت کرد و هیچ واکنشی نشان نداد.در ادامه فیلمی از شهاب حسینی را می بینیم.

این عکس متعلق به فیلم اولین برف است که در فنلاند تولید شده و برخی از عوامل و بازیگران این فیلم ایرانی هستند.

شهاب حسینی در اروپا عکس خانوادگی گرفت.

جایزه پکن برای شهاب حسینی در اولین برف

شهاب حسینی برای بازی در فیلم «اولین برف» ساخته حامی رمضان، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره بین‌المللی فیلم پکن شد.

این رویداد سینمایی که از تاریخ ۳۰ شهریور تا ۷ مهر برگزار شد، در بخش رقابتی اصلی (جایزه تیانتان) میزبان فیلم «اولین برف»، اولین ساخته بلند حامی رمضان کارگردان ایرانی – فنلاندی بود. این فیلم در نهایت موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (شهاب حسینی) و بهترین موسیقی (توماس نیکینن) شد.

شهاب حسینی چند روز پیش نیز برای بازی در فیلم «اولین برف» به عنوان بهترین بازیگر مرد جوایز سالانه سینمای فنلاند (یوسی) انتخاب شده بود.

«اولین برف» که پیش‌تر در بخش نسل جشنواره فیلم برلین رونمایی شد، درباره زندگی پسربچه‌ای ۱۳ساله در یکی از روستاهای فنلاند است که زندگی‌اش باعدم پذیرش درخواست پناهندگی خانواده‌اش دگرگون می‌شود. شبنم قربانی، آران و سینا کشوری و کیمیا اسکندری، دیگر بازیگران این فیلم هستند.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها