{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مهاجم ۳۲ ساله سابق دیناموزاگرب کرواسی با پایان قراردادش با باشگاه دیناموزاگرب کرواسی که تا آخر سال 2019 اعتبار داشت به جمع سرخپوشان پیوست.

ماریو بودیمیر
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

ماریو بودیمیر مهاجم ۳۲ ساله سابق دیناموزاگرب کرواسی متولد ۱۲ ام فوریهٔ سال ۱۹۸۶ میلادی در سینی کرواسی می باشد که با پایان قراردادش با باشگاه دیناموزاگرب کرواسی که تا آخر سال 2019 اعتبار داشت به جمع سرخپوشان پیوست.

او هر چند که بازیکنان تراز اول کرواسی به شمار نمی‌آید اما فوتبالیست سرشناسی بوده که می‌تواند برای هر تیمی خطرساز باشد

وی فوتبال حرفه ای را در سال ۲۰۰۴ در تیم هایدوک آغاز کرد و به مدت دو سال در این تیم بازی نکرد و سپس به صورت قرضی در تیم های مختلف لیگ دسته یک پیوست.

تیمهایی از جمله اسکوک و موسر و سیبنیک از جمله تیم هایی بوده که او تا سال ۲۰۰۶ بازی کرده است.

بیشترین بازی های خود را برای تیم آرگوتلیس انجام داد و توانست ۱۳۹ بازی را برای این تیم به میدان برود و در سال ۲۰۰۷ به این تیم پیوست و به مدت ۴ سال در این باشگاه حضور داشت.

این مهاجم 32 ساله که 193 سانتیمتر قد دارد و تبحرش در امر سرزنی است فصل پیش در تیم رودس کرواسی موفق شد 15 گل در 21 بازی به ثمر برساند و از این رو توجه تیم دیناموزاگرب را به خود جلب کرد. او در نیم‌فصل سپری شده در لیگ برتر کرواسی موفق شده پنج گل در هشت بازی به ثمر برساند که نمی‌تواند آمار بدی باشد. او دو گل در بازی‌های مقدماتی لیگ اروپا و همچنین یک گل در جام حذفی برای دیناموزاگرب به ثمر رسانده است.

از باشگاه‌ های مطرحی که در آن بازی کرده‌ است می‌ توان به باشگاه فوتبال آپوئل و باشگاه فوتبال دینامو زاگرب اشاره کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون