{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سعید نوراللهی بازیگر سینما و تلوزیون صبح دیروز درگذشت.

سعید نوراللهی
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 الناز وفایی از اقوام سعید نورالله‌ی از بازیگران سینما و تلوزیون در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اعلام خبر فوت این هنرمند عنوان کرد: سعید نورالله‌ی حوالی ساعت ۵ صبح امروز ۶ اردیبهشت ماه به دلیل سکته مغزی و لخته شدن خون فوت کرد و در حال حاضر مراسم خاکسپاری وی در حال انجام است.

وی افزود: پیکر او در قطعه هنرمندان دفن نمی‌شود چراکه به خانوده ایشان اعلام شد برای خاکسپاری در قطعه هنرمندان باید نامه نگاری شود و این کار حدود ۲، ۳ روز طول می‌کشد به همین دلیل خانواده وی رضایت ندادند و گفتند دوست دارند زودتر پیکر سعید نورالله‌ی دفن شود.

سعید نورالله‌ی در آثاری همچون فیلم سینمایی «مارمولک»، سریال تلویزیونی «متهم گریخت»، فیلم سینمایی «لیلی با من است» و … به ایفای نقش پرداخته بود.

به گزارش میزان، دختر سعید نورالهی گفت: از همان لحظات اول با خانه سینما در ارتباط بودیم تا بتوانیم پدر را در قطعه هنرمندان دفن کنیم، اما گفتند که تا دو یا سه دیگر مشخص می‌شود و به همین دلیل ترجیح دادیم پیکر پدر را در قطعات عادی به خاک بسپاریم.

بازیگر دختر سعید نورالهی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با تایید خبر فوت پدر خود گفت: متاسفانه پدر امروز صبح ساعت چهار در بیمارستان امام خمینی (ره) بر اثر سکته مغزی در گذشت.

وی درباره نحوه تشییع پیکر بازیگر فیلم "لیلی با من است" افزود: ما از همان لحظات اول با خانه سینما در ارتباط بودیم تا بتوانیم پدر را در قطعه هنرمندان دفن کنیم، اما گفتند که تا دو یا سه روز دیگر مشخص می‌شود. به همین دلیل ترجیح دادیم پیکر پدر را در قطعات عادی به خاک بسپاریم.

وی در همین راستا ادامه داد: لحظاتی پیش پیکر پدر را تشییع و در بهشت زهرا تهران به خاک سپردیم، زیرا نمی‌توانستیم دو تا سه روز برای تشییع صبر کنیم.

دختر سعید نورالهی درباره زمان ختم پدر خاطرنشان کرد: پنجشنبه همین هفته در مسجدی نزدیک محل زندگی پدر در محله میدان قزوین مراسم ختم را برگزار خواهیم کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون