{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کیروس استنلی سوارز فراز (به لاتین: Kiros Stanlley Soares Ferraz) (زاده ۲۱ اوت ۱۹۸۸) که گاهی به اشتباه کیروش خوانده می‌شود، بازیکن فوتبال حرفه‌ای برزیلی است.

کیروس استنلی
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

کیروس استنلی سوارز فراز  (به لاتین: Kiros Stanlley Soares Ferraz) (زاده ۲۱ اوت ۱۹۸۸) که گاهی به اشتباه کیروش خوانده می‌شود، بازیکن فوتبال حرفه‌ای برزیلی است. او هم‌اکنون در باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان در لیگ برتر خلیج فارس بازی میکند.

باشگاهی

کیروس اکثریت حرفه خود را در لیگ برزیل با حضور گاه به گاه در دسته دوم، سوم و چهارم بازی کرد. کیروش در سال ۲۰۱۶ به باشگاهکیوتو سانگا پیوست.

در ابتدای لیگ هفدهم جام خلیج فارس ایران تیم ذوب آهن اصفهان اقدام به جذب این مهاجم برزیلی کرد. کیروش هرچند در ابتدای فصل با مصدومیت مواجه شد اما در نهایت با انجام ۲۱ برای این تیم موفق به ثبت ۹ گل شد.

پس از پایان لیگ هفدهم کیروس با امضای قرار دادی به سپاهان اصفهان پیوست. قدرت سرزنی و موفقیت بالا در نبردهای هوایی از مهم‌ترین ویژگی‌های این بازیکن بلند قامت می‌باشد.

کیروس استنلی علاوه بر قد بلندی دارد در گلزنی هم مانند یک بازیکن کامل عمل میکند او در فصل ۹۸-۹۷ لیگ برتر خلیج فارس موفق به زدن ۱۶ گل شد و همراه شیمبا آقای گل این فصل از رقابت های لیگ برتر شد [۱]

اقتخارات باشگاهی

  • لیگ برتر
  • نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۷–۱۳۹۶ به همراه تیم  ذوب‌آهن اصفهان
  • نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۸–۱۳۹۷ به همراه تیم  سپاهان اصفهان

فردی

  • آقای گل لیگ برتر ۹۸–۱۳۹۷ با ۱۶ گل در تیم  سپاهان اصفهان  به‌طور مشترک با لوسیانو پریرا

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون