{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سیامک انصاری

عکسی از سیامک انصاری در کنار یک زن منتشر شده است او کیست؟

سیامک انصاری از بازیگران موفق در عرصه بازیگری می باشد.سیامک انصاری دوست صمیمی مهران مدیری میباشد.سیامک انصاری در اکثر فیلم و سریال های مهران مدیری نقش آفرینی کرده است.سیامک انصاری در ۱۲ مرداد ۱۳۴۷ در تهران متولد شده است. بازی در سریال طنز پاورچین از جمله کارهای موفق سیامک انصاری می باشد.

همسر سیامک انصاری

سیامک انصاری

بیوگرافی سیامک انصاری و همسرش

سیامک انصاری متولد 12 مرداد 1347 در تهران ، بازیگر و کارگردان می باشد.فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه آزاد تهران مرکز است که تجربه کارگردانی و اجرا هم دارد و حالا کنار فعالیت هنری در کار عتیقه فروشی هم می باشد.

سیامک انصاری

ازدواج تا طلاق

سیامک انصاری در سال 1391 وقتی 42 ساله بود با خانم طناز هادیان ازدواج کرد اما یک زندگی بدون داشتن فرزندی در سال 1397 به جدایی ختم شد.خانم هادیان لیسانس معماری و برنامه نویس کامپیوتر است و فعالیت هنری ندارد.

بعد از ازدواج با همسر،  توجهم به معماری داخلی و دیزاین جذب شد.خب من کار خودم (بازیگر) را داشتم و به کار دیگری فکر نمی کنم، پشتکار همسرم باعث شد یک گالری افتتاح کنیم و لواز قدیمی را جمع آوری کرده و بفروشیم.

سیامک انصاری

نحوه آشنایی

طناز هادیان: سیامک ، دوست یکی از دوستان خانوادگی ما بود ، چند باری همدیگر را دیده بودم و کم کم این احساس تبدیل به رابطه عاشقانه و ازدواج شد.

سیامک انصاری

رابطه با مهران مدیری

اگر رابطه همکاری من و مهران مدیری تا امروز ادامه پیدا کرده ، فقط به همین دلیل است که وقتی سرکاریم ، عملا به جفت‌ مان خوش می گذرد.فکر می کنم آرزوی همه آدم ها همین باش که وقتی با کسی کار می کنند ، آرامش کامل داشته باشند.

سیامک انصاری

بعد از ازدواج با همسر،  توجهم به معماری داخلی و دیزاین جذب شد

خب من کار خودم (بازیگر) را داشتم و به کار دیگری فکر نمی کنم، پشتکار همسرم باعث شد یک گالری افتتاح کنیم و لواز قدیمی را جمع آوری کرده و بفروشیم.

سیامک انصاری

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها