{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پرواز پسر ۶ ساله ماهچهره خلیلی روز مادر را به مادر آسمانیش تبریک گفت.

تبریک متفاوت روز مادر از زبان پسر ماهچهره خلیلی+فیلم

ماهچهره خلیلی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران مردادماه سال جاری بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. ماهچهره خلیلی بازیگر دوست داشتنی با علی انصاریان مرحوم نیز در یک فیلم همبازی بودند که هر دوی آنها امسال در سن ۴۳سالگی درگذشتند.ماهچهره خلیلی   فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان داشت.همسر ماهچهره خلیلی ابراهیم اشرفی است.حاصل ازدواج ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی  پسری به نام پرواز است.

ویدیویی از تبریک پرواز به مادرش:

 

ماه چهره خلیلی متولد ۱۳۵۵ تهران است. وی دارای مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه اکسفورد انگلستان می‌باشد. ماه چهره خلیلی دوره بازیگری را در method school در لندن گذراند و در سال ۱۳۸۲ برای اولین فعالیت سینمایی خود جهت بازی در فیلم چشمان سیاه پس از ۲۲ سال به ایران آمد و دوره دیگری از بازیگری و کارگردانی را در مؤسسه سمعی و بصری استاد سمندریان در سال ۸۴ پشت سر گذاشت.

ماهچهره خلیلی

ماه چهره خلیلی نوه دختری پروین سلیمانی در سریال‌های «در چشم باد»، «مختارنامه» و «کلاه پهلوی» ایفای نقش کرده است من جمله فعالیت‌های دیگر وی فیلمسازی فیلم کوتاه و مستند/ داستانی «عید قربان» (مراسم عید قربان از دید قربانی) می‌باشد که برنده جوایز بسیاری از جشنواره‌های گوناگون از جمله جشنواره فیلم سان فرانسیسکو ۲۰۰۶ شده است.

مادربزرگ ماهچهره خلیلی

ماه چهره خلیلی در یک مصاحبه‌ای گفت که بخاطر این که در دبی عروسی کردیم هماهنگی کار‌ها خیلی دشوار بود. سفره عقد را خود و همسرم با هم چیدیم! دوست داشتم عروسیم حالت سنتی ایرانی باشه و همه چیز خیلی خوب بود.

همسر ماهچهره خلیلی

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها