{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رضا رویگری با حضور در مراسم زنده یاد علی انصاریان از مردم میخواهد به فکر خودشان باشند.

رضا رویگری:کرونا شوخی ندارد ،مردم به خودشان کمک کنند

رضا رویگری متولد ششم دی ماه است و امروز ۷۴ ساله می شود. رضا رویگری بازیگر که به تازگی برای بازی در یک سریال عازم مشهد شده بود می‌گوید، کار کردن در روزهای کرونایی از پرداخت اجاره خانه سخت تر نیست.رضا رویگری با اشاره به شیوع بیماری کرونا اظهار کرد: متاسفانه این بیماری نزدیک به یک ماه است که مهمان خانه های ما شده است، بهترین کار برای عبور از این بحران رعایت واقعی اصول بهداشتی و اهمیت دادن به تذکراتی است که همواره از سوی مراجع اصلی و موثق ارائه می شود.رضا رویگری در مراسم خاکسپاری علی انصاریان از مردم عاجزانه میخواهد کرونا را شوخی نگیرند.

رضا رویگری:

کرونا شوخی ندارد/کرونا امسال چقدر از هنرمندان و ورزشکاران را با خود برد

تنها کسی که می تواند به مردم کمک کند خودشان هستند.

مردم باید در مکان های شلوغ فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

باید از ماسک استفاده کنیم.کرونا شوخی ندارد، دیگر طاقت نداریم.

کرونا امسال چقدر از هنرمندان و ورزشکاران را با خود برد.

سال بدی بود، ان شالله سال آینده، سال خوبی باشد.

گلایه های رضا رویگری از مردم

رضا رویگری این روزها حال و روزِ مساعدی ندارد، دوست دارد دوباره جلوی دوربین حاضر شود. وقتی از او سؤال می‌کنیم چرا در جایی گفته بود از کرونا خواهش می‌کنم تشریف بیاورند منزل ما؟! گفت: واقعاً انگار برای کسی مهم نیستیم دست‌اندرکاران و متولیان امر سراغی نمی‌گیرند؛ آنهایی که وظیفه‌شان است می‌دانند از هیچ‌کدامشان خبری نیست. بازیگران هم خبری نمی‌گیرند اما برایشان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

رویگری در جریان این گفت‌وگوی کوتاه آرزو کرد تا دوباره سلامتی‌اش را مثل قبل بدست آورد تا خیلی از نقش‌هایی که بازی نکرده را بتواند ایفا کند.  

او درباره روزهای کرونایی تأکید کرد: در خانه‌ام و در بیرون از خانه مثل همه با کرونا برخورد می‌کنم. ماسک می‌زنم، چون اعتقاد دارم کرونا با کسی شوخی ندارد. از مردم هم می‌خواهم رعایت کنند و حتی‌الامکان در جمع‌های شلوغ حاضر نشوند، من خودم هم این کار را می‌کنم.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها