{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

علی برقی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشور که چندی پیش از ابتلای خود به کرونا خبر داده بود، درگذشت.

علی برقی زاده ۱۰ آبان ۱۳۵۷ در تهران، بازیگر است .او در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ درگذشت و مراسم تشییع و خاکسپاری او متعاقبا اعلام میشود. او در دانش آموخته هنرستان برق و سپس سینما است.  او به چاق ترین بازیگر ایرانی با ۱۴۵ کیلوگرم وزن شهرت دارد.

مرحوم علی برقی در آثاری همچون سریال تلویزیونی «ویلای من»، سریال تلویزیونی «بچه مهندس» و سریال تلویزیونی «نون و ریحون» فعالیت داشت.

او نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۷۱ در فیلم شرم به کارگردانی کیومرث پوراحمد بازی کرده است.

همسر علی برقی

او سال ها پیش با میترا شیرخانی ازدواج کرد و دارای دختر بنام باران و بهار هست، همسرش در ۱۳ فروردین ۹۲ همسرش فوت کرد

او در این باره گفت :

۱۳ بدر لعنتی سالگرد فوت همسر عزیزم میترای نازنینم هستش، این عکس (پایینی) یک رب قبل فوتش به علت ایست قلبی هستش، ۱۳ به در حسی خودش رو بهم ثابت کرد و من هر سال تو این روز داغ دلم تازه میشه یه مرگ تراژدیک جلوی چشم خودم و بچه هام، لطفا با دلهای پاکتون برای شادی روح همسر عزیزم از صمیم قلب دعا کنید، میترای مهربان تا ابد دوست دارم و عاشقتم.

همسر علی برقی

من خنده را دوست دارم

من خنده را دوست دارم، در کل آدم شوخی هستم خوب است اگر شاد باشی و دیگران را شاد کنی. به همین خاطر، هر وقت یکی از همکاران با من سر وزنم شوخی می کند به او می خندم و با خنده پاسخش را می دهم، یادم هست یک بار سر صحنه پروژه بزنگاه رضا عطاران به من گفت تو با این وزنت نوشابه هم می خوری ؟ بعد هر دو زدیم زیر خنده …

علی برقی و دخترانش

علی برقی و دخترانش

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها