{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سردار آزمون با انتشار یک عکس در کنار پارتنرش روز ولنتاین را تبریک گفت.

سردار آزمون از همسر آینده اش رونمایی کرد+عکس

 سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت که مدتی پیش مهمان برنامه دورهمی بود، سردار آزمون مقابل مهران مدیری، خبر نامزدی اش را اعلام کرد و گفت به زودی وارد جرگه متاهلین خواهد شد.

او حالا تصویری از نامزد خود در استوری اینستاگرامش منتشر کرده و نوشت:

هپی ولینتاین ، 3 سال با عشق

پاکترین قلب

148660_289

همسر سردار آزمون

سردار آزمون

جنجال سردار آزمون در روسیه

سردار آزمون، مهاجم زنیت در یک رستوران در سن پترزبورگ در کنار میلانا تولپانوا همسر سابق الکساندر کرژاکوف (ملی‌پوش پیشین روسیه با ۹۱ بازی ملی)  مشاهده شد. تولپانوا یک کودک ۳ ساله به نام‌ تولیپووا و چند دختر دیگر دارد.

ویدئوی حضور آزمون و میلانا توسط یک مدل به نام کاترینا که در همان رستوران بود در اینستاگرام منتشر شد.

بنابراین، مهاجم زنیت دوباره قوانینی را که توسط این باشگاه در زمینه همه گیری ویروس کرونا تعیین شده بود، نقض کرد.  پیش از این نیز صفا هادی، هافبک عراقی و سردار آزمون در یک عکس همدیگر را در آغوش گرفتند و خیلی زود این عکس از ملاقات این دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و عراق منتشر شد که با واکنش شدید باشگاه زنیت روبرو شد.

سردار آزمون

باشگاه زنیت با صدور بیانیه‌ای نوشت:

بازیکن ما در زمینه همه‌گیری کووید-۱۹ قوانین مقرر در داخل باشگاه و تیم را نقض کرد و همچنین نگرش ناشایست خود را نشان داد و نه تنها سلامتی خود بلکه سلامتی خویشاوندان و اعضای تیم  را به خطر می‌اندازد و بنابراین بر اساس پروتکل داخلی باشگاه، شدیدترین مجازات‌های انضباطی و مالی برای سردار آزمون اعمال خواهد شد. 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها