{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

لیلا اوتادی جدیدترین عکس را از خود در آغوش یک مرد منتشر کرد.

لیلا اوتادی در آغوش یک پسر جذاب و فوق العاده+عکس

لیلا اوتادی متولد 1362 در تهران، دارای مدرک معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران است.لیلا اوتادی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران است.لیلا اوتادی در سال 1381 با بازی در فیلم چشمان سیاه به کارگردانی ایرج قادری وارد عرصه بازیگری شد.لیلا اوتادی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.لیلا اوتادی تصویری از خود منتشر کرد که در ادامه مشاهده می کنید.

لیلا اوتادی تصویر زیر را از کودک خواهرش منتشر کرده و نوشت:

وقتی کارن خوشگل من،اومده بغل خاله لیلا لم داده و بغل هیچکس هم نمیره

واقعا لذتبخشه

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی نیما نکیسا را لو داد

لیلا اوتادی نیما نکیسا مهمان برنامه زنده تی وی پلاس بودند. لیلا اوتادی در این برنامه از رابطه نیما نکیسا و دختران اکباتان پرده برداشت. لیلا اوتادی بازیگر محبوب کشورمان در این برنامه زنده خطاب به نیما نکیسا می گوید که شما در محله اکباتان زندگی می کردید و تمام دختران اکباتان روی شما کراش داشتند.

لیلا اوتادی بازیگر مطرح کشورمان از خاطرات دوران مدرسه خود می گوید، که بیشتر دخترها در محله اکباتان به نیما نکیسا کراش داشتند. در ادامه جزئیات بیشتر از حرف های لیلا اوتادی را درباره نیما نکیسا برایتان شرح دادیم. در ادامه خبر راهبرد معاصر می توانید بیوگرافی لیلا اوتادی نیما نکیسا را بخوانید.

لیلا اوتادی و نکیسا در برنامه تی وی پلاس حضور پیدا کردند و مصاحبه جنجالی انجام دادند. در قسمت هایی از این برنامه لیلا اوتادی درباره کراش دختران اکباتان روی نیما نکیسا صحبت کرد و شوخی های جالبی رخ داد.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها