{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

فیلم رقص محمدرضا گلزار و امین حیایی را در سکانسی از فیلم ساخت ایران 2 مشاهده کنید.

محمدرضا گلزار و امین حیایی در حال رقصیدن در فیلم ساخت ایران 2 که در ادامه مشاهده خواهید کرد.محمدرضا گلزار یکی از خوش چهره ترین بازیگران در ایران اسـت. بعضی وی را خودشیفته خطاب میکنند و بعضی هم برایش سر و دست می شکنند.محمدرضا گلزار نوازنده و خوانندۀ موسیقی پاپ و بازیگر تلویزیون و سینما سال 1356 در شهر تهران متولد شد.محمدرضا گلزار بازیگر، خواننده، نوازنده و مدل موفق ایرانی اسـت.محمدرضا گلزار پرطرفدارترین بازیگر ایرانی در فضاهای مجازی ازجمله اینستاگرام اسـت.

محمدرضا گلزار

رقص محمدرضا گلزار و امین حیایی جنجالی شد

بیوگرافی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار یکی از خوش چهره ترین بازیگران در ایران اسـت. بعضی وی را خودشیفته خطاب میکنند و بعضی هم برایش سر و دست می شکنند.محمدرضا گلزار نوازنده و خوانندۀ موسیقی پاپ و بازیگر تلویزیون و سینما سال 1356 در شهر تهران متولد شد.محمدرضا گلزار بازیگر، خواننده، نوازنده و مدل موفق ایرانی اسـت.محمدرضا گلزار پرطرفدارترین بازیگر ایرانی در فضاهای مجازی ازجمله اینستاگرام اسـت.

محمدرضا گلزار

 از والیبال تا اسکی

والیبال را در زمان دبیرستان شروع کرد و در باشگاه های پارس خودرو، شیشه و گاز، پاس و دیهیم در پست توپ گیر بهترین بازیکن والیبال استان تهران بود.تنها والیبال نبود، بطور حرفه ای پیگیر اسکی بود و کارت مربیگری اسکی آلپاین را هم دارد.

 موسیقی را با مخالفت پدرش از سوم دبیرستان بصورت خود آمو با نواختن گیتار شروع کرد، مدتی بعد هم پیانو می زد، تا اینکه بعد از دانشگاه به عنوان نوازنده عضو گروه آریان شد. در این گروه مدت ها بعنوان نوازنده ارگ و پرکاش فعالیت می کرد.

محمدرضا گلزار

شاگرد اول

خانوادم دوست داشتند پزشک شوم، خودم هم فکرشو نمی کردم روزی موسیقی و هنر را حرفه ای دنبال کنم، اما درسم خوب بود و اسمم صدر همه اسامی شاگرد اولا بود.

عکس محمدرضا گلزار در کنار دیا میرزا

محمدرضا گلزار

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها