{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رونالدو برای دوقلو هایش سنگ تمام گذاشت

رونالدو، فوق ستاره پرتغالی حال حاضر باشگاه یوونتوس، 4 فرزند دارد که امروز تولد دو تا از آن ها یعنی دوقلو های او بود. رونالدو چهار فرزند با نام های جونیور، آلانا مارتینا، اوا ماریا و ماتئو دارد. اوا ماریا و ماتئو که دختر و پسر او هستند دوقلو هستند و امروز روز تولد آن ها بود و رونالدو هم به همین مناسبت یک جشن تولد برای آن ها ترتیب دید و دو کیک تولد ویژه برای آن ها سفارش داد. رونالدو این جشن را به همراه نامزد خود جورجینا رودریگز و تمام چهار فرزندش برگزار کرد./ رونالدو

عکس کیک تولد رونالدو برای دو قلو هایش

رونالدو

ماتئو رونالدو و اوا ماریا دوس سانتوس که دوقلو های کریستیانو رونالدو هستند، سه ساله شدند و رونالدو هم به همین مناسبت دو کیک ویژه با سه شمع ترتیب دیده است که نمادی برای سه ساله شدن آن هاست.

رونالدو این روز ها حاشیه های زیادی را اطراف خودش پیرامون رفتن و یا ماندن از یوونتوس دارد اما سعی کرده که در اردوی تیم ملی پرتغال به این مسائل بی توجه باشد و اکنون هم یک جشن تولد برای دو بچه اش که دوقلو هستند ترتیب داده است تا تمرکزش را روی خانواده اش گذاشته باشد. در واقع دوقلو های رونالدو که در سال 2017 متولد شده اند سه سالگی را تمام کرده و وارد 4 سالگی می شوند.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها