{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سحر قریشی عکسی بعد از عمل زیبایی اش منتشر کرد!

سحر قریشی در حالی چنین سخنانی را گفت که پیش تر برای تماشای بازی پرسپولیس و الهلال در ابوظبی، به استادیوم بن زاید رفته بود و عکس‌هایی از سحر قریشی در این استادیوم در فضای مجازی قرار گرفته بود. این نظر جنجالی موجب انتقادهای تند و گسترده‌ای از سحر قریشی به ویژه در فضای مجازی شد.افراد مشهوری مانند مهناز افشار به سخنان سحر قریشی واکنش نشان دادند. سحر قریشی در مصاحبه دیگری در پاسخ به این انتقادات، دیدگاهش پیرامون حضور زنان در ورزشگاه را نظر شخصی خود برای طرفدارانش و دلیل آن را نیز «امنیت نداشتن زنان در ورزشگاه‌ها» دانست.

عکس جدید سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی

اهنگ جدید تتلو برای سحر قریشی

 امیر تتلو جز خوانندهای مطرح و پر طرفدار ایرانی است که کابران زیادی آهنگ های ائ را گوش می دهند و به وی علاقه زیادی دارند امیر تتلو در هر آهنگ خود یک نفر را هدف آهنگ خود قرار می دهد

که این برای همه ی طرفداران وی قابل تشخیص است. این بار شایعه ای بزرگ درباره رابطه امیر تتلو با سحر قریشی بازیگر پر استعداد و خوش فیش ایرانی شده است که با واکنش های زیادی همراه بوده است.

 طرفداران تتلو بدون هیچ چون و چرایی از او حمایت میکنند. شاید برای شما هم سوال باشد که چرا تتلو در این اهنگش نام سحر قریشی را میبرد؟! پاسخ این سوال را میتوان به داسمش سحر قریشی با اهنگ تتلو داد. چندی پیش حواشی پیرامون سحر قریشی درباره قطع رابطه اش با مهدی طارمی در رسانه ها منتشر شد که حسابی جنجال ساز شد و این بازیگر در خودرویش ویدیویی را به اشتراک گذاشت که آهنگ تتلو به نام جهنم در خودرویش در حال پخش بود. آهنگی که تتلو در آن فحاشی زیادی میکند.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها