{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

از علت جدایی همایون شجریان از گیتا خوانساری تا ازدواجش با سحر دولتشاهی.

همایون شجریان در سال 74 و 20 سالگی با گیتا خوانساری که خواهر کتایون خوانساری همسر دوم محمدرضا شجریان می باشد ازدواج کرده و یک دختر بنام یاسمین متولد 1386 دارد.همایون شجریان ۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴ تهران خواننده موسیقی سنتی ایرانی و نوازنده تنبک و کمانچه است. همایون شجریان پسر محمدرضا شجریان می‌باشد.همایون شجریان نزد اساتیدی چون محمدرضا شجریان، حمیدرضا نوربخش، جمشید محبی، اردشیر کامکار و ناصر فرهنگ‌فر تعلیم دید.اولین آلبوم همایون شجریان «نسیم وصل» نام دارد که به تنهایی خوانندگی آن را بر عهده داشت.

از ازدواج تا جدایی همایون شجریان و همسرش گیتا خوانساری

همایون شجریان

 همایون شجریان فارغ التحصیل کنسرواتوار موسیقی تهران می باشد که با حمایت پدرش استاد محمدرضا شجریان با نواختن تنبک شروع کرد و حالا در موسیقی تلفیقی جزو مفاخر است.پدرش اسطوره است و باجناقش نیز  بوده است.

وضعیت ازدواج و همسر همایون شجریان و دخترش

همایون شجریان

همایون شجریان در سال 74 و 20 سالگی با گیتا خوانساری که خواهر کتایون خوانساری همسر دوم محمدرضا شجریان می باشد ازدواج کرده و یک دختر بنام یاسمین متولد 1386 دارد.

جدایی و طلاق

همایون شجریان

البته چندسالیست خبر جدایی و طلاق همایون شجریان از همسرش گیتا خوانساری منتشر شده و حلقه ازدواج هم در دستان او دیده نمی شود.

همایون شجریان

ازدواج با سحر دولتشاهی؟!

سحر دولتشاهی

تاکنون در چند نوبت خبر ازدواج وی با سحر دولتشاه بازیگر منتشر شده که علت آن کنسرت موزیکال نمایشی بنام سی با حضور این دو و چند بازیگر دیگر بود.

حضور سحر دولتشاهی در خودروی همایون شجریان در مراسم خاکسپاری پدرش محمدرضا شجریان بار دیگر جنجال آفرین شد و گفته می شود این دو هنرمند پنهانی با هم ازدواج کرده اند.

 

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها