{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ماجرای رونمایی عادل فردوسی پور از همسرش فاش شد.

عادل فردوسی پور ازدواج کرده است.چرا عادل فردوسی پور عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟ عادل فردوسی پور در مهر ماه 1353 در شهرآرا تهران زاده شد.عادل فردوسی‌ پور مجری و تهیه‌کنندهٔ برنامهٔ ۹۰ بود.عادل فردوسی پور تهیه‌کننده برنامه فوتبال ۱۲۰ است که از شبکه ورزش پخش می‌شود.

عادل فردوسی پور

همسر عادل فردوسی‌ پور کیست؟

عادل فردوسی پور

فردوسی ازدواج کرده و متاهل می‌باشد اما تا کنون عکسی از همسرش منتشر نشده و خبری از هویت و عکس همسر عادل فردوسی‌ پور در جایی منتشر نشده است.قبلا شایعه ای مبنی بر ازدواجش با مرجان محتشم منتشر شد که تکذیب شد و گویا همسرش شمالی می‌باشد و خبر نا موثقی از جدایی با همسرش نیز وجوددارد.

قسمتی از بیوگرافی عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور اصالتاً اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است. عادل دوران دبستان را در مدرسهٔ ذوقی گذراند و با وجود علاقهٔ بسیارش به فوتبال از درسش دور نشد و دیپلم خود را از دبیرستان البرز با معدل ممتاز گرفت.

عادل فردوسی پور

سرانجام در رشتهٔ مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شد و تحصیلات خود را در همین رشته و دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داد. او در حال حاضر دانشجوی دکترای مدیریت رسانه دانشگاه تهران است. عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد او «پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال با استفاده از تحلیل های رگرسیونی» بود.وی درس زبان تخصصی صنایع را در دانشگاه صنعتی شریف تدریس می کند.

 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها