{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

نوید محمدزاده با انتشار یک عکس از جواد عزتی دلجویی کرد.

نوید محمدزاده بعد از کنایه سنگین از جواد عزتی از او دلجویی کرد.نوید محمدزاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 17 فروردین ماه سال 1365 متولد شد.نوید محمدزاده دارای مدرک فوق دیپلم عمران است.نوید محمدزاده علاقه زیادی به فوتبال داشت.در ادامه ماجرای کنایه نوید محمدزاده را بخوانید.

نوید محمدزاده که در روزهای گذشته به دلیل اظهارنظرهای کنایه‌آمیز در اینستاگرامش با حاشیه‌هایی مواجه شده بود، لحظاتی قبل با انتشار عکسی از جواد عزتی و تعریف از او خودش را از اتهام نقد و کنایه سریال زخم کاری مبرا کرد:

جواهر

الماسی

وجودت طلاست

نوید محمدزاده

توضیح: در واقع ماجرا از آن‌جا شروع شد که این بازیگر در تصویری که به عنوان استوری اینستاگرام خود منتشر کرد، نوشت:

«چند می‌گیری تعریف کنی».

او همچنین در استوری دیگری که بعد از چند دقیقه حذف شد، بدون نام بردن از یک پروژه، نوشت: «به خاطر دوزار این قدر سطح سینما و بازیگری رو نیارین پایین. کار خوب تولید کنین، وقت بذارین، زحمت بکشین، درست کار کنین، به شعور مخاطب احترام بذارید. این قدر هزینه واسه تعریف از محصول معمولی (نهایت معمولی) خودتون نکنید.»

نوید محمدزاده

هرچند که نوید محمدزاده از هیچ پروژه یا بازیگر خاصی نام نبرده، اما انتشار این جملات باعث شد اولین نامی که به ذهن کاربران و مخاطبان برسد، نام سریال «زخمِ کاری» باشد و کاربران واکنش‌های فراوانی به آن نشان دهند.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها