{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مجوز بازگشت بهروز وثوقی به ایران صادر شد.

بهروز وثوقی ستاره سینمای ایران است.بهروز وثوقی متولد ۲۰ اسفند ۱۳۱۶است.بهروز وثوقی قبل از بازیگری در سینما، کارمند اداره دارایی و بعد دوبلور و گوینده رادیو تلویزیون بود. بهروز وثوقی محبوبیتی افسانه‌ای میان مردم و سینما دوستان دارد و یکی از محبوب‌ترین چهره‌های سینمای ایران بوده‌است.مجوز بازگشت بهروز وثوقی به ایران صادر شد.

سید مجید حلاج زاده که برای تقدیر از رانندگان و فعالان ستاد حمل و نقل آیت الله رئیسی به قزوین سفر کرده بود به سوالات مختلفی در زمینه شرایط بازگشت هنرمندان و ورزشکاران هجرت کرده، پیگیری آزادی ایرانیان زندانی در خارج، برگزاری مسابقات ورزشی و جلب سرمایه گذاری ایرانیان خارج از کشور پاسخ گفت.

بهروز وثوقی

حلاج زاده رئیس مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور گفت: با هماهنگی های انجام شده با مسئولان کشور همه هنرمندان، خوانندگان و ورزشکاران خارج از کشور از جمله«بهروز وثوقی» برای آمدن و ماندن در ایران هیچ مانعی ندارند و بستر بازگشت آنها مهیا شده است.

 خبر جدید حلاج زاده در خصوص بلامانع بودن بازگشت هنرمندان شاخصی که مدتهاست آرزوی بازگشت به کشور را دارند ولی نگران برخوردهای قهری با خود هستند می تواند بهانه ای برای تحقق آرزوهای این بخش از مردمی باشد که می توانند به موطن خود بازگردند و از رافت اسلامی برخوردار شوند.

 

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها