{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رکنا: سریال پرمخاطب گیسو با حاشیه هایی مواجه شده است گفته های منوچهر هادی را اینجا ببینید.

به گزارش رکنا، سریال گیسو به کارگردانی منوچهر هادی خط داستانی سریال عاشقانه را دنبال می کند و یکی از جذابترین سریالهای نمایش خانگی است. اما گویا حواشی سریال گیسو کم نبوده و درگیری میان بازیگران این سریال را با حاشیه مواجه کرده است. منوچهر هادی

سریال گیسو

منوچهر هادی کارگردان این سریال در مصاحبه با فرزاد فرزین از حواشی این سریال گفت و از اینکه برخی از بازیگران از حضور برخی دیگر از بازیگران جلوگیری کردند.

منوچهر هادی گفت: وقتی یک سریال موفق ادامه پیدا می کند اساسا نمی توان شخصیت های آن سریال را حذف کرد اما در گیسو مجبور به اینکار شدیم. یکی از شخصیت های داستان را اساسا نمی توانستیم داشته باشیم اما حذف بعضی دیگر از دوستان به دلایل دیگر بود.

 منظور منوچهر هادی از شخصیتی که نمی شد در این سریال حضور داشته باشد مهناز افشار بود که در آلمان به سر می برد . او درباره حذف فرزاد فرزین نیز گفت: من دوست نداشتم این اتفاق بیفتد و خودم شخصا تماس گرفتم و تو را دعوت کردم که بیایی اما خودت می دانی چه اتفاقی افتاد.

منوچهر هادی همچنین درباره اینکه آیا ممکن است سریال گیسو ادامه پیدا کند گفت : من فکر نمی کنم در خدمت دوستان باشم.

برخی از کاربران معتقدند حرف های منوچهر هادی از فردی که مانع حضور فرزاد فرزین در سریال شده رضا گلزار بوده است اما این گمانه زنی ها تایید نشده است.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها