{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

آیا حال شهرزاد کمال زاده خوب است؟

شهرزاد کمال زاده چند روزی به علت بیماری در بیمارستان بستری شده است. شهرزاد کمال زاده با انتشار پستی در صفحه رسمی اینستاگرامش از وضعیت جسمانی خودش گفت.شهرزاد کمال‌زاده متولد 7 فروردین سال 1364 است . شهرزاد کمال زاده  بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. شهرزاد کمال زاده حرفه خود را از سال ۱۳۸۰ با بازی در مجموعه تلویزیونی هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری آغاز کرد. شهرزاد کمال زاده پس از ایفای نقش در آثاری مانند راه طولانی و عقاب صحرا به شهرت رسید.

بیماری شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در فضای مجازی نوشت:

«یه روزایی تو زندگی خیلی کم میارم یه وقتایی درد جوری به روح و جسمم رخنه می کنه که فکر می کنم دیگه علاجی براش نیست، اما دقیقا تو تاریک ترین لحظات به لطف خدا و انرژی و دعای خیرتون که از قلب های خالص و پر مهرتون روانه میشه برام معجزه می کنه تازه می فهم که اونقدرام تنها نیستم که هستین که هستن هنوز آدم هایی که بوی معرفت و رفاقت میدن. از همه عزیزانی که جویای احوالم بودن بسیار متشکرم امروز خیلی بهترم امیدوارم تو شادی هاتون جبران کنم بدونید که خیلی دوستون دارم و همیشه از خدای مهربون براتون بهترین ها رو آرزو می کنم عکس ها مرتبط به فیلم کوتاه گرداب به کارگردانی سعید دشتی عزیز است.»

بیوگرافی شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده در سال 1364 و در تهران متولد شد.

شهرزاد کمال زاده فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و عضو تیم فوتبال و والیبال بانوان هنرمندان ایران می باشد.

شهرزاد کمال زاده با بازی در سریال هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری نخستین حضور تلویزیونی خود را تجربه کرد.

شهرزاد کمال زاده

او در سال 1383 با بازی نقشی کوتاه در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی وارد عالــم سینما شد.

او پس از چندین سال حضور در تلویزیون و سینمای ایران، در بهار سال 1391 با پخش سریال راه طولانی به کارگـردانی رضا کریمی از شبکه یک تلویزیون ایران و بازی در نقش بهاره ، به شهرت رسید.

شام ایرانی شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها