{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

گاف بزرگ و خنده دار بهاره رهنما در ملأعام سوژه رسانه ها شد.

بهاره رهنما بازیگر پرحاشیه در سینمای ایران و همچنین در شبکه های اجتماعی است.بهاره رهنما با یک حرکت سوژه شد.بهاره رهنما در یک لایو اینستاگرامی طی صحبت با خبرنگار انگلیسی سوژه شد.بهاره رهنما به دلیل تلفظ اشتباه برخی کلمات انگلیسی موجب واکنش طرفدارانش شد.بهاره رهنما دوباره خبرساز شد در ادامه فیلمی از صحبت های او را بشنوید.

وقتی بهاره رهنما انگلیسی صحبت می کند

بهاره رهنما در ویسی با خبرنگار خارجی، انگلیسی صحبت می کند و تلفض اشتباه برخی کلمات و سوتی هایی که در صحبت کردن می دهد باعث واکنش طنز برای بسیاری از کاربران می شود.

بیوگرافی بهاره رهنما از ازدواج تا طلاق

بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

او همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. او یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه سینما و تلویزیون کم کار است.

بهاره رهنما

برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها