{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تصاویری از فلور نظری در سن 50 سالگی که از جوانی اش کم نشده است.

فلور نظری بیش از 20 سال است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند.فلور نظری متولد 1 بهمن 1347 در لاهیجان گیلان است. فلور نظری مدرس بازیگری نیز می‌باشد.فلور نظری به تازگی بسیار تغییر کرده است و روز به روز جوان تر می شود.فلور نظری با این تغییر واکنش های زیادی را به همراه داشت.

فلور نظری کلیپ ها و عکس هایی جدید از خودش منتشر می کند که در آن تغییر چهره این خانم بازیگر واکنش بساری از مخاطبان خود را در پی داشته است.

قسمتی از زندگی کودکی فلور نظری

او در مورد دوران کودکیش میگوید:

دوران کودکی من بسیار شاد و پر از هیجان و شادی های کودکانه گذشت؛ چون تابستان ها به خانه مادربزرگ می رفتیم و سه ماه در خانه با صفایش، خانه ای بزرگ در دل یک باغ بزرگ، مثل تکه ای از بهشت می ماندیم.

فلور نظری

ما همه جور بازی در دل طبیعت داشتیم، از فوتبال و هفت سنگ و گرگم به هوا گرفته تا قایم باشک و والیبال و خاله بازی. فلور نظری و خواهرش، دکتر فریبا نظری ظاهر ی متفاوت و شغل هایی بسیار دور از هم دارند. خواهر کوچک تر ریاست یکی از بخش های بنیاد شهید و جانبازان را بر عهده دارد و استاد دانشگاه است و فلور نظری را هم که به عنوان بازیگر سینما و تلویزیون می شناسید.

فلور نظری

شاید در نگاه اول با دیدن آنها فکر کنید که ظاهر متفاوت شان ارتباط خوب دو خواهر را تحت تاثیر قرار می دهد اما اینطور نیست فلور نظری می گوید:حدود 12 سال است در آلمان زندگی و در ایران کار می کنم و فرزندان من و خواهرم از هم دور هستند. وقتی نیما پسر من 13ساله بود او را به آلمان بردم و آن موقع سینا پسر خواهرم هنوز به دنیا نیامده بود.

فلور نظری

با وجود دور بودن از هم خواهرم بسیار نیما را دوست دارد و خوب یادم هست وقتی باردار بودم این محبت شروع شد و فریبا مدام می گفت این بچه، بچه من هم هست و منم مامانش هستم و همین حس الان هم وجود دارد و اتفاقا مرتب به سینا می گوید نیما خواهر فلور نظری می گوید:نیما را خیلی دوست دارم و واقعا مثل فرزند خودم می دانم. البته اسم خواهرزاده ام در شناسنامه شروین است اما ما نیما صدایش می کنیم و این اسم خیلی شبیه به اسم پسر من سیناست.

فلور نظری و پسرش

فلور نظری

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها