{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

خوانندگی جالب عادل فردوسی پور بر روی آنتن زنده یکی از پر بیننده ترین ویدیو ها در فضای مجازی شد.

عادل فردوسی پور با خوانندگی خود در تلویزیون غوغا کرد.فیلم منتشر شده از عادل فردوسی پور در فضای مجازی از جمله اینستاگرام واکنش های زیادی به همراه داشت.عادل فردوسی پور از مجریان پر طرفدار در دنیار ورزشی است.عادل فردوسی پور در مهر ماه 1353 در شهرآرا تهران متولد شد.عادل فردوسی پور بی شک یکی از محبوب ترین عوامل صدا سیما است.عادل فردوسی پور متاهل می باشد.

خوانندگی عادل فردوسی پور

این فیلم در فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

همسر عادل فردوسی پور کیست؟

عادل فردوسی ازدواج کرده و متاهل می‌باشد اما تا کنون عکسی از همسرش منتشر نشده و خبری از هویت و عکس همسر عادل فردوسی‌ پور در جایی منتشر نشده است.قبلا شایعه ای مبنی بر ازدواجش با مرجان محتشم منتشر شد که تکذیب شد و گویا همسرش شمالی می‌باشد و خبر نا موثقی از جدایی با همسرش نیز وجوددارد.

عکس هایی از عادل فردوسی پور در کنار خانم هاییمنتشر شده است که ادعا می شود همسرش هستند.

عادل فردوسی پور

بیوگرافی عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور در مهر ماه 1353 در شهرآرا تهران زاده شد. وی اصالتاً اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است. عادل دوران دبستان را در مدرسهٔ ذوقی گذراند و با وجود علاقهٔ بسیارش به فوتبال از درسش دور نشد و دیپلم خود را از دبیرستان البرز با معدل ممتاز گرفت.

عادل فردوسی پور

سرانجام در رشتهٔ مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شد و تحصیلات خود را در همین رشته و دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داد. او در حال حاضر دانشجوی دکترای مدیریت رسانه دانشگاه تهران است.

عادل فردوسی پور

عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد او «پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال با استفاده از تحلیل های رگرسیونی» بود.وی درس زبان تخصصی صنایع را در دانشگاه صنعتی شریف تدریس می کند.

عادل فردوسی پور

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها