{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تصاویری از سفر دو نفره نوید محمدزاده و فرشته حسینی بعد از رابطه عاشقانه.

نوید محمدزاده بازیگر پر طرفدار ایرانی است که در فیلم های خود بسیار خوش می درخشد.نوید محمدزاده بعد از اعلام ارتباط با فرشته حسینی بسیار سرو صدا به پا کرد.نوید محمدزاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 17 فروردین ماه سال 1365 متولد شد.نوید محمدزاده تصویری از سفر رمانتیک خود با فرشته حسینی منتشر کرد.نوید محمدزاده علاوه بر بازیگری عاشق فوتبال نیز هست.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی در سفر دو نفری

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده

ازدواج نوید محمدزاده و فرشته حسینی

یک تبریک تولد باعث شد بسیاری از فعالان فضای مجازی و چهره‌های سرشناس هنری با ارسال کامنت هایی با مضمون تبریک نسبت به ویدئوی منتشر شده واکنش نشان دهند. عده‌ای مدعی شده‌اند این زوج هنری سینمای ایران با یکدیگر ازدواج کرده‌اند. موضوعی که هنوز به صورت رسمی منتشر نشده است.

نوید محمدزاده

بیوگرافی نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 17 فروردین ماه سال 1365 متولد شد. این هنرمند کشورمان در خانواده ای پرجمعیت با 12 فرزند در ایلام متولد شد و فرزند آخر خانواده است. نوید محمدزاده دارای 11 خواهر و برادر است و خواهرزاده و برادرزاده های متعددی دارد و جمعیت این خانواده به حدود 100 نفر میرسد و همواره از پدرش به نیکی یاد میکند و از او به عنوان مردی بزرگ نام میبرد.

نوید محمدزاده

نوید محمد زاده و فرشته حسینی در سریال قورباغه با یکدیگر همبازی بودند. مجموعه قورباغه به نویسندگی و کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسد زاده است. پخش این سریال از سال ۱۳۹۹ شروع شده و در فروردین سال ۱۴۰۰ به اتمام رسید. در این سریال بازیگرانی همچون صابر ابر، نوید محمد زاده، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، هومن سیدی، مهران غفوریان و آناهیتا افشار به ایفای نقش پرداختند.

نوید محمدزاده در قورباغه

نوید محمدزاده

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها