{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

به تازگی ویدیویی از علیرضا جهانبخش در فضای مجازی منتشر شده است که تشویق طرفدارانش را برانگیخت.

علیرضا جهانبخش فوتبالست ایرانی است که تجربه برترین فوتبالیست در هلند را در کارنامه فوتبالی خود داراست. علیرضا جهانبخش که یکی از گرانترین بازیکنان فوتبال ایرانی است.علیرضا جهانبخش بازیکن فوتبال، متولد ۲۵ مرداد ۱۳۷۲ می باشد.علیرضا جهانبخش در حال حاضر دیپلم مکانیک دارد و دانشجوی زبان انگلیسی در هلند می باشد.محسن یگانه، محسن چاوشی و بابک جهانبخش، نیز خوانندگان مورد علاقه ی علیرضا جهانبخش هستند.

 ویدئوی حرکت زیبای علیرضا جهانبخش برای اصلاح صورت پدربزرگش موردتوجه مخاطبان فضای مجازی قرار گرفته است.

 بیوگرافی علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش می گوید: ما اصالتی گیلانی داریم و اهل روستای جیرنده هستیم، اما من بزرگ شده قزوین هستم و فوتبال را هم از قزوین و از 11 سالگی شروع کردم.در زمین خاکی ها و ورزشگاه های قزوین همزمان فوتبال و فوتسال را بازی می کردم، حتی در فوتسال و در رده نوجوانان به تیم ملی هم دعوت شدم، اما بعدها فقط فوتبال را دنبال کردم.

قطعا یکی از آرزوهای همه ما در بچگی، داشتن یک دوچرخه بود.

از آنجا که پدر من در شرکت دوچرخه سازی کار می کرد به لطف او من از سه- چهار سالگی دوچرخه داشتم. در بچگی بیشتر کار من فوتبال بازی کردن و دوچرخه سواری بود.

علیرضا جهانبخش

عشق تک چرخ زدن بودم و این کار را هم خوب انجام می دادم. بدون دست می رفتم، تک چرخ می زدم، کورس می گذاشتم و با دوچرخه سواری عشق می کردم.

 شروع با داماش

 جهانبخش در سن ۱۷ سالگی در سال ۱۳۹۰ اولین بازی خود را برای داماش گیلان در لیگ برتر فوتبال ایران مقابل مس کرمان به عنوان یکی از جوان‌ ترین بازیکنان داماش انجام داد.

او در ۴۲ بازی در لیگ با داماش او ۱۰ گل به ثمر رساند.

از پرسپولیس تا لژیونری

جهانبخش که در لیگ برتر ایران با پیراهن داماش به میدان می رفت.در حالی که مد نظر پرسپولیس بود و امیر عابدینی و سردار رویانیان قراردادی برای انتقال او از داماش به پرسپولیس امضا کرده بودند، به هلند رفت جهانبخش ۱۱ خرداد سال ۱۳۹۲ با قراردادی سه ساله به باشگاه ان.ئی. سی در لیگ فوتبال هلند پیوست.

علیرضا جهانبخش

ماجرای ازدواج علیرضا جهانبخش

در این چند سالی که به اروپا آمده ام بعد از مخالفت های مادرم که حالا راضی شده بحث ازدواج را مدام پیش می کشد و هر بار یکی، دو گزینه را از فامیل یا دوستان به من معرفی می کند.

علیرضا جهانبخش

منهم که اصلا در فاز ازدواج نیستم خیلی حرفه ای این موضوع را می پیچانم تا هم مادرم ناراحت نشود وهم بتوانم روی فوتبالم تمرکز داشته باشم.

 

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها