{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ارسلان قاسمی در طی مصاحبه ای اب پاکی را بر روی دستان همه طرفدارانش ریخت و همه چیز را فاش کرد.

ارسلان قاسمی در یک گفتگو گفت:من عاشق شخص دیگری هستم نه ترلان پروانه. ارسلان قاسمی متولد 1 خرداد 1374 در تهران است.ارسلان قاسمی نخستین بار در سن هفت سالگی در مجموعه تلویزیونی در چشم باد در نقش کودکی بیژن (پارسا پیروزفر) به بازی پرداخت. ارسلان قاسمی در سال 1392 در سریال هفت سنگ به کارگردانی علیرضا بذرافشان در کنار مهدی سلطانی و شبنم مقدمی ایفای نقش کرد.ارسلان قاسمی تاکنون علاوه بر چند فیلم سینمایی در مجموعه های تلویزیونی یوسف پیامبر در نقش کودکی بنیامین و در چشم باد در نقش کودکی بیژن نیز بازی کرده است.

ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی در پاسخ به سوال سامان گوران مبنی بر شایعاتی مبنی بر ازدواج او با ترلان پروانه گفت :

بگزارید ماجرا را تمام کنم . من عاشق شخص دیگری هستم و هم اکنون در زندگی من هست و این که اسمم را کنار ترلان پروانه می گذارند دوست ندارم.

ارسلان قاسمی پیش از این همکاری های مشترکی با ترلان پروانه در فیلم و سریالهای زیادی را داشته است و یکی از دلایل این شایعه ها همین موضوع می باشد.

ارسلان قاسمی

بیوگرافی ارسلان قاسمی

پدرش مدیرعامل یک شرکت کشتیرانی و مادرش مدیر مهدکودک است ، دو خواهر دارد که یکی 10 و دیگری 12 سال از او بزرگتر می باشند.بواسطه بهاره رهنما که از دوستان صمیمی مادرش بود برای کار جدید مسعود جعفری جوزانی معرفی و در نهایت بعد از تست پذیرفته شد.به این ترتیب ارسلان در سال 1382 وقتی 8 ساله بود در سریال در چشم باد بازی کرد.

ورود به سینما

بعد از سریال در چشم باد ، سال 1383 در سریال «101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها» بازی کرد تا اینکه یکسال بعد با فیلم شام عروسی وارد سینما شد.

ارسلان قاسمی

شهرت

سال 1387 در 13 سالگی نقش کودکی بنیامین را ر سریال حضرت یوسف بازی کرد سپس حضور در هوش سیاه و سریال فاصله ها در سال 1389 چهره اش را مشهور کرد.

ارسلان قاسمی

شایعه ازدواج

تا مدت ها از ترلان پروانه بعنوان همسر ارسلان قاسمی یاد می شد که این شایعه بخاطر تعداد مجموعه های زیادی که این دو باهم کار کردند بودند نشات می گرفت.

ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی

با این حال فعلا مجرد بوده و می گوید عاشق کس دیگریست و می خواهد با او ازدواج کند.

ارسلان قاسمی

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها