{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تصویری از حضور شهرزاد کمال زاده یک دورهمی شلوغ بعد از مریضی اش.

شهرزاد کمال زاده مدتی پیش به دلیل یک بیماری در بیمارستان بستری بود.و حالا شهرزاد کمال زاده عکسی در یک دورهمی از خود منتشر کرده است.شهرزاد کمال زاده در سال 1364 و در تهران متولد شد.شهرزاد کمال زاده فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و عضو تیم فوتبال و والیبال بانوان هنرمندان ایران می باشد.شهرزاد کمال زاده در سال 1383 با بازی نقشی کوتاه در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی وارد عالــم سینما شد.

استوری شهرزاد کمال زاده مربوط به تولد یکی از دوستانشان با تم سفید و مشکی است که در این اوضاع شیوع ویروس کرونا تعجب همه را برانگیخت.

در این دورهمی شهرزاد کمال زاده، سحر قریشی و بازیگران دیگر را نیز مشاهده می کنید:

شهرزاد کمال زاده

شام ایرانی شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده

قسمتی از بیوگرافی شهرزاد کمال زاده

شهرزاده کمال زاده در مصاحبه ای از خودش اینگونه می گوید که:

هفتم فروردین سال 1364 در تهران متولد شدم. هفده سالگی وارد دانشگاه شدم و در رشته کامپیوتر ادامه تحصیل دادم. اولین کار حرفه ای ام سریال «هزاران چشم» بود که در سن شانزده سالگی به عنوان اولین تجربه تصویری با آقای کیانوش عیاری همکاری کردم.

شهرزاد کمال زاده

هر چه سواد بازیگر بالاتر باشد به نظرم در کارش موفق تر خواهد بود. حالا این سواد می تواند شامل هر چیزی باشد. در کنار بازیگری شخصا به رشته کامپیوتر علاقه داشتم و خانواده ام هم دوست داشتند که در این رشته ادامه تحصیل بدهم.

شهرزاد کمال زاده

در سال هایی که مشغول تحصیل در این رشته بودم سعی کردم اطلاعاتم را در مورد بازیگری افزایش دهم و با مطالعه و فیلم دیدن تلاش کردم که از این رشته فاصله نگیرم. در همین بین سعی کردم رابطه ام را با سینما حفظ کنم و به همین دلیل در چند کار به عنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان حضور داشتم تا اطلاعاتم پیرامون سینما بیشتر شود.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها