{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

شیرین صمدی جدیدترین عکس های خود را بعد از کشف حجاب منتشر کرد.

شیرین صمدی متولد آذر 1363 در اصفهان ، مجری سابق تلویزیون است.شیرین صمدی از اجرای کودک شروع کرد و مدتی بعنوان کارگردان در عرصه مستندسازی بود و حالا ممنوع الکار است.شیرین صمدی بصورت جدی از سال 1378 وقتی 15 ساله بود با کار تئاتر شروع کرد و حتی بعنوان یک خانم روی صحنه نقالی می کرد و شاهنامه خوانی هم انجام می داد. شیرین صمدی به بازیگری هم علاقه داشته است. شیرین صمدی ممنوع التصویر شده است.

در اقدامی عجیب شیرین صمدی مجری صدا و سیما که گفته می شد ممنوع التصویر شده است برای اینکه ثابت کند دیگر در صدا و سیما کار نمی کند تصویری بی حجاب از خود منتشر کرد.

شیرین صمدی

شیرین صمدی از کشف حجاب گفت:

اینم یه عکس در جواب اونهایی که مدام ازم می پرسن ، دیگه تلویزیون برنامه اجرا نمی کنید؟ خودتون نمی رید یا ممنوع التصویر هستین ؟ و... و... و... و... تمام

شیرین صمدی
بیوگرافی شیرین صمدی

شیرین صمدی مجری سابق برنامه های کودک و نوجوان صدا و سیما  آذر ماه 1363 در اصفهان به دنیا آمده است.

شیرین صمدی فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم اجتماعی است که کار در صدا و سیما را از اجرای کودک شروع کرد و حالا ممنوع الکار در تلویزیون شده است.

شیرین صمدی

علاقه به بازیگری

دوست داشتم بازیگر شوم ، چون تئاتر را دوست دارم ولی به سمت اجرا کشیده شدم البته خودم را فقط مجری نمی دانم ، کارگردانی و نویسندگی هم می کنم.یک کار 72 قسمتی عروسکی برای شبکه پنج سیما ساختم که پخش شد.

شیرین صمدی

تدریس

خانم صمدی سابقه 8 سال تدریس نمایش خلاق و تئاتر کودک و نوجوان را دارد.

ایشان مربی تئاتر کانون اصلاح و تربیت استان اصفهان بود و در مرکز نگهداری کودکان خیابانی نیز کار تدریس انجام داده و مدتی خبرنگار چند نشریه هم بوده است.

شیرین صمدی

شیرین صمدی

 

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها