{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تصویری تازه منتشر شده از نوید محمدزاده و فرشته حسینی با یک چهره عجیب و ناراحت را مشاهده خواهید کرد.

نوید محمدزاده به تازگی بسیار پرحاشیه شده است .نوید محمدزاده با فرشته حسینی ازدواج کرد.نوید محمدزاده از سریال قورباغه به بعد رابطه اش را با فرشته حسینی آشکار تر کرد.نوید محمدزاده عکسی از حلقه نامزدی فرشته حسینی منتشر کرد و بسیاری از بازیگر به نوید محمدزاده تبریک گفتند.

نوید محمدزاده

بیوگرافی نوید محمدزاده

نوید محمدزاده متولد 17 فروردین 1365 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته عمران می باشد که قرار بود فوتبالیست شود اما دیدن یک فیلم مسیر زندگی اش را تغییر داد و حالا از گرانقیمت ترین بازیگران ایرانیست .

نوید محمدزاده

از فوتبال تا جنون بازیگری

دوم دبیرستان عاشق فوتبال شد و حتی قرار بود در تیم نوجوانان سایپا بازی کند اما با دیدن فیلم سوته دلان علی حاتمی با بازی بهروز وثوقی متحول شد.همان شب به ویدیو کلوپ رفت و فیلم «قیصر» و «صورت زخمی» ال پاچینو را گرفت و با دیدن آنها دچار جنون هنری شد و به این ترتیب تصمیم گرفت بازیگر شود.

نوید محمدزاده

تجربه مجری گری

نوید محمدزاده در سال 1390 به همراه سارا رسول زاده اجرای قسمت هایی از برنامه دوستان را که از شبکه جام جم پخش می شود برعهده داشت.

شروع شهرت

بازی محمدزاده از سال 93 با فیلم ناهید به کارگردانی آیدا پناهنده و کسب حوایز مختلف از جشنواره های بین المللی دیده شد و سر زبان ها افتاد.

نوید محمدزاده

اما بازی در فیلم لانتوری ، خشم و هیاهو و بخصوص ابد و یک روز در سال 94 بود که خیلی زود او را به شهرت رساند و توانست مخاطبان زیادی را جذب سینما کند.

جسارت در پوشش

سلیقه شخصی او در انتخاب لباس به هیچ وجه سنتی نیست و همیشه شاهد هنجار شکنی در پوشش او هستیم که مهمترین استایل او همین هنجارشکنی است.

اغلب پوشش های روزانه او اسپرت و معمولا با رنگ های تند همراه است.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها