{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکسی از همسر واقعی و زیبای سعید چنگیزیان که خودش در فضای مجازی منتشر کرده است.

سعید چنگیزیان بازیگر این روزهای سریال زخم کاری می باشد.سعید چنگیزیان به تازگی عکسی از همسر واقعی خود منتشر کرده است.سعید چنگیزیان در سال 136 در سمنان به دنیا امد و بازیگر اهل ایران است. سعید چنگیزیان فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه سینما و تئاتر است. سعید چنگیزیان فعالیتش در سینما را از فیلم خداحافظ رفیق (اپیزود اول) به کارگردانی بهزاد بهزادپور اغاز کرد.

سریال زخم کاری

بیوگرافی سعید چنگیزیان

سعید چنگیزیان از جمله بازیگران خوب ولی کمتر شناخته شده کشورمان است. سعید چنگیزیان با سریال زخم کاری معروف شده است. سعید چنگیزیان متأهل است. سعید چنگیزیان در سریال زخم کاری نقش ناصر ریزآبادی را بازی می کند.

سریال زخم کاری

سعید چنگیزیان سابقه ایفای نقش در تئاتر،‌ سینما، تلویزیون و بکه نمایش خانگی را در کارنامه خود دارد. سعید چنگیزیان و همسرش هردو بازیگر هستند و کار هنر را از تئاتر شروع کرده‌اند.

سریال زخم کاری

سریال زخم کاری سعید چنگیزیان

زخم کاری یک مجموعهٔ نمایشی ایرانی به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان، محصول سال ۱۴۰۰ است که به صورت اختصاصی در فیلیمو و شبکهٔ نمایش خانگی پخش می‌شود.قسمت هفتم سریال زخم کاری به دلیل عدم تفاهم عوامل تولید و تیم نظارت ساترا و به احترام مخاطبان توقیف شد و سپس بعد از چهار روز قسمت هفتم در فیلیمو پخش شد.

این مجموعه اقتباسی از رمان بیست زخم‌کاری نوشتهٔ محمود حسینی‌زاد است که با نگاهی از تراژدی [مکبث] نوشتهٔ ویلیام شکسپیر نگاشته شده‌است.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها