{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بهاره افشاری در یک عکس فتوشاپ شده به دردسر افتاد.

بهاره افشاری بازیگر معروف ایرانی است که قبل از بازیگری در حرفه طراحی لباس فعالیت داشته داست.بهاره افشاری در ۴ تیر ۱۳۶۳ متولد شد. بهاره افشاری در شاهرود بدنیا آمد. بهاره‌ افشاری ‌ یک‌ برادر دارد. بهاره افشاری دارای‌ دیپلم‌ بازیگری‌ است‌ و فارغ التحصیل‌ رشته‌ نقاشی‌ می‌باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد.

فتو شاپ عکس بهاره افشاری

در عکس فتوشاپی که گفته شده است بهاره افشاری در بالای شهر تهران سگ بازی می کند دیده می شود که کل عکس ساختگی است و خیابان نه تنها در تهران بلکه اصلا در ایران نیست و بهاره افشاری و سگی که کنارش است کاملا دوربور شده است و اصلا مشخص نیست بهاره افشاری همان کسی باشد که عکسش دروبور شده است و به نظر می رسد سر بهاره افشاری به تن یک زن که سگی را به دست گرفته است چسبانده شده است و احتمالا سازندگان دنبال یک پاپوش بودند که البته چرا چنین کاری را انجام داده اند مشخص نیست از آنجایی که بسیاری از سلبریتی ها سگ خانگی دارند اینطور فتوشاپ باید اهداف خاصی داشته باشد.

بهاره افشاری

حاشیه‌های خبری در خصوص بهاره افشاری

در انتهای شهریور ۱۳۹۴ شایعه شد که او با بنیامین بهادری ازدواج کرده است. که چندی پیش توسط ایشان تکذیب شد. بهاره افشاری که از سال بعد از اکران فیلم پایان نامه به مدت سه سال در سینما ممنوع‌الکار شده بود، در برنامه دید در شب در این مورد گفت:

«چطور من می توانم روبروی مردمی بایستم که مرا بهاره افشاری کرده اند. ابتدا به عنوان یک فیلم پلیسی اکشن ساده با او قرارداد بسته شده و بعد برای خروج از فیلم مجبور بوده هشتاد میلیون خسارت بدهد در حالی که چنین پولی را نداشته است.»

بهاره افشاری گفت پلان هایی بوده که بیست بار اشتباه بازی کرده و در نهایت مجبور به تن دادن به بازی شده است.

بهاره افشاری و طراحی لباس

بهاره افشاری پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می‌داد. بهاره افشاری پیش از آن که یک هنرپیشه و بازیگر باشد یک طراح لباس حرفه ای است طراحی که مزون داشته و با برگزاری شوهای لباس بسیاری از بازیگران را مشتری خود کرده بود به نحوی که در سال ۸۳ مجله چلچراغ در مصاحبه ای او را جوان ترین طراح لباس ایران معرفی می کند.

بهاره افشاری

۴ ماه بعد بهاره افشاری به دنیای بازیگری پا میگذارد ولی سعی می کند محتاطانه عمل کند و از پذیرش هر نقشی خودداری می کند زیرا فعالیت هنری اش را سال‌ها پیش با یک سریال آغاز کرده که به دلیل تجربه ی بد در آن سریال دوست ندارد از آن در کارنامه هنری خود نام ببرد و حتی تصمیم گرفته بود تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود ولی پس از چند سال با تلاش کیانوش عیاری به جمع بازیگران سریال روزگار قریب که سرگذشت دکتر محمد قریب است پیوست. بهاره افشاری در سریال روزگار غریب در دو نقش بازی می‌کند و پس از آن عیاری او را برای بازی در سریال او یک فرشته بود معرفی می کند.

بهاره افشاری در حال حاضر به همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارند که مدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها