{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پشت پرده همه عکس های نا مناسب سارا و نیکا در استخر چه بود؟

سارا و نیکا خواهران پرحاشیه سریال پایتخت هستند.سارا و نیکا در سرایل پایتخت به اوج شهرت رسیدند. سارا و نیکا به دلیل یکسری مسائل اخلاقی نتوانستند در فصل آخر این سریال فعالیت داشته باشند.سارا و نیکا و عکس های منشوری خود بر سر زبان ها افتادند.در ادامه ماجرای انتشار عکس های منشوری سارا و نیکا ا بخوانید.

سارا و نیکا

سارا و نیکا فرقانی خواهران دو قلوی پایتخت هستند که توسط همین سریال هم به شهرت رسیدند و معروف شدند. اما سارا و نیکا هر چه بزرگ تر و معروف تر شدند علاقه شان به خودنمایی بیشتر شد که البته قطعا در این حین پیشنهادات زیادی هم از طرف پسران داشته اند و همین موضوعات باعث شد تا هر چه پایتخت جلو تر رفت دوقلوها مغرور تر و دخترانگی شان کمتر شد. اما باید این را هم در نظر گرفت که سارا و نیکا تنها 17 سال سن دارند اما با آرایش های زیادی که انجام می دهند باعث می شود تا چهره شان بزرگ تر به نظر برسد.

به گزارش «شایانیوز» سارا و نیکا فعالیت زیادی در اینستاگرام داشتند و دیگر کم کم کاملا برهنه شده و تبدیل به ریحانه پارسای دو می شدند اما بعد از اینکه به دلیل پخش فیلم قلیان کشیدنشان و استخر مختلطی که رفته بودند از پایتخت 7 حذف شدند کمی آرام ماندند و سعی بر این داشتند تا از کنایه ها به دور باشند.

اما این پایان حواشی سارا و نیکا نبود و این دو خواهر هر از چند گاهی با میکاپ و حرکاتی که انجام می دهند جلب توجه می کنند.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها