{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بهاره رهنما عکسی جدید از چهره خوشحال خود در حالی که یکی از عزیزانش روی تخت بیمارستان بود منتشر کرد.

بهاره رهنما و سوژه های روزانه اش تمامی ندارد. بهاره رهنما به تازگی پدرش را از دست داده است.بهاره رهنما عکسی جدید از مادرش در حالی که بر روی تخت بیمارستان است منتشر کرد. بهاره رهنما همسر پیمان قاسم خانی بود و به تازگی برای بار دوم ازدواج کرده است.در ادامه تصاویر بهاره رهنما و اخبار مربوط به او را مشاهده کنید.

بهاره رهنما

بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در اراک بازیگر ، فیلمنامه نویس و نویسنده کتاب است.بهاره رهنما فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما در روستای هزاوه اراک بعنوان فرزند دوم به دنیا آمد ، یک خواهر بزرگتر بنام بهانه متولد 1343 و یک برادر دوقلو بنام رهام دارد که دکتر می باشد.پدرش مرحوم جلال رهنما تاجر و مادرش پرویز قائم مقامی (بازیگر) می باشد.

اما با دیدن یکی از فیلم های علیرضا داوود نژاد عاشق بازیگری شدم و تصمیم گرفتم شغل آینده ام همین باشد.

بهاره رهنما

در 14 سالگی بعد از آشنایی با عباس معروفی یکی از دوستان پدرم رقیب تازه ای برای عشق بازیگری ام پیدا شد و آنهم نوشتن داستان بود.

ماجرای آشنایی بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی

بهاره رهنما

بهاره رهنما اولین بار سال 1370 که 17 ساله و دانشجو بود مسیر بازگشت از دانشگاه به خانه بصورت اتفاقی با پیمان قاسم خانی 26 ساله آشنا شد.

این دو بعد از چند سال دوستی در نهایت سال 1373 باهم ازدواج کردند که ثمره این زندگی یک دختر بنام پریا شد.

بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال زندگی مشترک و روابط به ظاهر خوب و صمیمی در نهایت سال 1394 با توافق دو طرفه از هم طلاق گرفتند

ماجرای آشنایی بهاره رهنما و همسر دومش

بهاره رهنما

بهاره رهنما در 4 شهریور 1396 در 44 سالگی خبر ازدواج دوم خود با امیر خسرو عباسی از فعالان صنعت آرایشی و بهداشت رسانه ای کرد.

بهاره رهنما

 

 

 

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها