{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

امیر محمد متقیان

امیر محمد متقیان مجری معروف برنامه کودک به کرونا مبتلا شد.

امیر محمد متقیان مجری برنامه کودک می باشد.امیر محمد متقیان همکار عمو پورنگ بود.امیر محمد متقیان به تازگی به ویروس کرونا مبتلا شده است.امیرمحمد متقیان با نام امیرمحمد شناخته می شود.امیرمحمد متقیان متولدد 13 آذر 1374 است.

امیرمحمد متقیان با انتشار استوری در فضای مجازی از ابتلایش به کرونا خبر داد. اما حال عمومی او خوب است. دوستان و آشنایان با انتشار استوری با او همدردی کردند و برایش آروزی بهبودی داشتند. در ادامه استوری امیرمحمد متقیان را مشاهده می کنید:

امیر محمد متقیان

بیوگرافی امیرمحمد متقیان

امیرمحمد متقیان متولد 13 آذر 1374 در ساوه، بازیگر و مجری است دانشجوی لیسانس رشته کارگردانی است، مادرش ساوه ای و پدرش اهل تهران است، مجری گری را دوست ندارد و می خواهد بازیگر باشد، می گوید کلا خجالتی بودن تو زندگی تو کارم نبود.

شروع بازیگری امیرمحمد متقیان از تئاتر

تا پایان سال سوم دبستان در ساوه زندگی می کرده است شغل پدرش چاپ و طراحی تابلو و پارچه نویسی بود وی پس از آشنایی با یک کارگردان تئاتر در شهر ساوه وارد بازیگری تئاتر می شود و قبل از ورود به تلویزیون در ۲ تئاتر شهرستانی روتین بازی کرده است.

امیر محمد متقیان

اولین بلبل زبانی امیرمحمد متقیان

معمولا تابستان ها که بیکار بودم، همراه بابا به مغازه می رفت یک روز که ایشان برای انجام کاری از مغازه بیرون رفت، یکی از کارگردانان تئاتر ساوه برای سفارش بنر تبلیغاتی مراجعه کرد من مشخصات کار را ثبت کردم و موقع خداحافظی گفتم لطفا بیعانه را فراموش نکنید ! همین جمله باعث شد تا از من خوشش بیاید لبخندی زد و گفت شما پسر همین آقایی هستید که اینجا مغازه دارد ؟

گفتم بله، خلاصه مبلغی داد و بی آنکه چیزی بگوید رفت اما طولی نکشید که پیشنهاد حضور من در تئاترش را با پدرم در میان گذاشت آن زمان کلاس دوم ابتدایی بودم.

امیر محمد متقیان

ورود امیرمحمد متقیان به تلویزیون

امیرمحمد که به عنوان مهمان در برنامه کودک و نوجوان شبکه جام جم در تابستان سال 84 حضور یافته بود با داریوش فرضیایی مجری برنامه آشنا شده و توانسته بواسطه بلبل زبانی اش به تلویزیون راه یابد.

رویاهای دست نیافته امیرمحمد متقیان

عاشق سینه چاک ماشین و بازیگری است و از 8 سالگی خاک صحنه خورده، ضربه زدن به توپ فوتبال و دوچرخه سواری در کوچه را رویای روزهای رفته اش کرده است همان روزهایی که شادمانه های رنگ وارنگ و خنده های ریز را بر لب های همسالانش می نشاند.

امیر محمد متقیان

خوانندگی امیرمحمد متقیان

امیرمحمد صدای ششدانگ و دلنشینی هم دارد و تاکنون بیش از 30 ترانه شاد و کودکانه را با عموپورنگ همخوانی کرده و خوانندگی ده ها اثر موسیقایی در ژانر مذهبی را نیز به تنهایی به عهده داشته است.

امیرمحمد متقیان: الگوی من عمو پورنگ است

الگوی من عموپورنگ است. او با این سن و سال و کسوت، خودش را کاملا اندازه بچه ها می کند و حرف ها و شوخی های خیلی ساده و بچگانه به زبان می آورد تا آنها لذت ببرند و شاد باشند.

دستمزد امیرمحمد متقیان

کدام مجری و بازیگر را دیده ای که دستمزدش را به رسانه ها بگوید ؟ فقط همین را می توانم بگویم که دستمزدم از همه بازیگران کودک بیشتر است، البته شاید این مبلغ حق من نباشد. اما لطف خداست و با مرامی تهیه کننده است.

امیر محمد متقیان

سفرهای خارجی امیرمحمد متقیان

سرد و گرم روزگار را چشیده ام و هم کشورهای مختلف مثل امارات متحده، قطر، هلند، بلژیک، انگلیس، فرانسه، سوئد، دانمارک، فنلاند، سوئیس، روسیه و …را دیده ام

مداحی امیرمحمد متقیان

آموزش خاصی در این زمینه ندیده ام البته قبل از این که خواننده شوم، مداح بودم مراسم زیارت عاشورای مدرسه را خودم می گرداندم و ایام محرم هم در تهران و ساوه نوحه می خواندم.

 

 

 


 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها