{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ست بانمک دختران شاهرخ استخری به سلیقه مادرشان توجه همه کاربران را جلب کرد.

شاهرخ استخری همسر سپیده بزمی پور مدل ایرانی می باشد.شاهرخ استخری متولد 28 شهریور سال 1360 است. شاهرخ استخری در این اواخر خیلی از خصوصی های زندگی اش را با مردم اشتراک می گذارد. شاهرخ استخری با بازی در سریال دلنوازان و فاصله‌ها شهرت پیدا کرد. شاهرخ استخری به مدت 10 سال در سینما بازی کرد. شاهرخ استخری در مصاحبه‌ای (برنامه دورهمی) اعلام داشت: علت منفی شناخته شدن شخصیت او و پیشنهاد بازی کردن در نقش‌های منفی از سوی تهیه‌کنندگان به وی؛از تأثیر نقش‌هایش در دو سریال ابتدایی اش نشاًت گرفته‌است.

عکسی جدید که شاهرخ استخری از پناه و نبات منتشر کرده است را در ادامه مشاهده کنید:

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و دخترانش

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری

ازدواج شاهرخ استخری و همسرش

شاهرخ استخری در سال 1390 وقتی 31 ساله بود با سپده بزمی پور ازدواج کرد، و ماحصل این زندگی دو فرزند دختر به نام‌های پناه و نبات می‌باشد که هر دو متولد بلژیک هستند.

شاهرخ استخری

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال ۸۲-۱۳۸۱ گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. وی با تله فیلم “تلــخون” ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از “پریدخت” گرفته تا “مثل هیچ کس” و سپس “ماه عســل” و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال “دل نوازان” است و بعد از آن “فاصله‌ها” جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

شاهرخ استخری

استخری در سریال “دل نوازان” ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال “فاصله‌ها”، نقش سعید را بازی کند. او می‌گوید: مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها