{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

محمد علیزاده عشقم این روزا

جدیدترین عکس از محمد علیزاده و عشق زندگی اش را در ادامه مشاهده کنید.

محمد علیزاده خواننده مطرح ایرانی است. محمد علیزاده با آهنگ های خود خاطره هایی را برای طرفدارانش ساخت.محمد علیزاده عکس جدیدی از خواهر زاده اش منتشر کرد.محمد علیزاده به قرآن علاقمند است.محمد علیزاده مجرد می باشد.

محمد علیزاده خواننده مطرح کشورمان عکسی دو نفره را با خواهرزاده اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

محمد علیزاده

بیوگرافی محمد علیزاده

محمد علیزاده در 23 دی سال 1360 در کرج به دنیا آمد.وی در حال حاضر در تهران زندگی می کند. وی درخانواده ای کاملا فرهنگی و علمی رشد کرد پدرش معلم بود و یک خانواده سنتی که آنرا بزرگترین افتخار خود میداند بزرگ شد، یک خواهر دارد و میگوید خوانندگی را از 4 سالگی شروع کرده است.

علاقه محمد علیزاده به قرآن تا خواننده شدن

محمد علیزاده علاقه خاصی به قرآن دارد و سه سال پیاپی مقام اول قرائت قرآن را توانسته کسب کند. از پانزده سالگی یادگیری موسیقی اصیل ایران را شروع کرد ، قبلش هم دستگاههای قرآن را یاد گرفت . آقای دکتر جوانمرد که مربی قرآن او بودند تمام دستگاههای قرآن را به او یاد دادند . بعد از مدتی مشاهده کرد که موسیقی سنتی را خیلی دوست دارد به همین دلیل “ردیف” هم آموخت.

محمد علیزاده

عاشقی تا ازدواج محمد علیزاده

محمد علیزاده مجرد است و هنوز ازدواج نکرده، می گوید یک بار عاشق شده آن هم در 19 سالگی و به آن افتخار میکند، مدتی پیش شایعه ازدواج او با بهاره افشاری به گوش می رسید، که این خبر از طرف خانوم افشاری تکذیب شد.

علایق و تیپ شخصیتی محمد علیزاده

در دوران تحصیل از درس شیمی متنفر بوده ولی ادبیات و ریاضی را دوست می داشت. آهنگ های خداحافظ و جز تو را جزو محبوبترین ترانه هایش میداند.خواننده ی محبوبش اورس است و از کارهای ناصر عبدالهی انرژی میگیرد.

علی دایی و کریستیانو رونالدو فوتبالیستهای محبوبش هستند. بازی هنرمندانی چون فاطمه معتمد آریا و زنده یاد خسرو شکیبایی را دوست دارد. از تولیدات مسعود کیمیایی و مهران مدیری لذت میبرد.

محمد علیزاده

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها