{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیرعامل ذوب آهن اعلام کرد که علت محرومیت محسن مسلمان بخاطر بدهی بوده است

علت محرومیت محسن مسلمان

سعید آذری که امروز همراه با محسن مسلمان در کمیته اخلاق حضور یافته بود در ارتباط با مباحث مطرح شده در این جلسه اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی برگزار شد و باید از نگاه مثبت همه عزیزان این کمیته تشکر کرد.

مسئله ای که در مورد محسن مسلمان مطروح بود مربوط به بدهی سال گذشته ای بوده است که پرداختش بر عهده باشگاه پرسپولیس بوده است. متاسفانه عدم پرداخت این جریمه محسن توسط باشگاه پرسپولیس برای ما دردسر ساز شده است.

آذری اظهار داشت: خوشبختانه با نگاه مثبت کمیته اخلاق و با مبلغی که فردابرای این بدهی پرداخت خواهد شد، محسن مشکلی برای مصاف با تیم فوتبال سایپا نخواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد شایعاتی که در این روزها در ارتباط با محرومیت مسلمان مطرح شد اظهار داشت: به هر حال وقتی در نامه کمیته اخلاق عنوان نشده بود که محرومیت محسن برای چیست برخی هدفمند یا غیرهدفمند سعی کردند این موضوع را بر اساس دیدگاه خود تفسیر کنند. خوشخبختانه باید گفت محسن مسلمان اسیر این مباحث نمی شود و با تمرکزی بالا به فکر موفقیت خودش و تیمش خواهد بود.

وی در پایان در مورد اینکه مسلمان به دیدار با سایپا می رسد یا نه گفت: بله، ان‌شاالله فردا با واریز بدهی محسن مسلمان او خواهد توانست برای تیمش در صورت صلاحدید کادر فنی به میدان برود.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها